Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Usb To Rs232 Converter

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Usb To Rs232 Converter

arkadaşlar usb rs232 çevirici alacam kullanan arkadaşlar hangi marka tavsiye edersiniz nasıl temin edebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım kullanan bazı arkadaşlar yeteri kadar verim alamadıklarını söylüyorlar sorun çıkarıyormuş.Gerçi ben kullanmadım ama.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

marka farketmez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım kullanan bazı arkadaşlar yeteri kadar verim alamadıklarını söylüyorlar sorun çıkarıyormuş.Gerçi ben kullanmadım ama.
    sorun soyle olur.yazilimi yavas yuklersin.kanal alip yukleyemezsin.
    yazilim yuklemek icin sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yani tüm uydu alıcılarına sorun çıkmadan rahatlıkla yüklerim yani benim pc laptop değil ama bayağı güçlü bi makina ama rs232 olmadığından dolayı tavsiye önemli araştırdım çoğu yerde yazılım yüklerken sorun çıkardığı şeklinde yorumlar bayağı çok olduğu için tereddütte kaldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yusufcuk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yani tüm uydu alıcılarına sorun çıkmadan rahatlıkla yüklerim yani benim pc laptop değil ama bayağı güçlü bi makina ama rs232 olmadığından dolayı tavsiye önemli araştırdım çoğu yerde yazılım yüklerken sorun çıkardığı şeklinde yorumlar bayağı çok olduğu için tereddütte kaldım
    anakarta com1 com2(rs 232) modul takabilirsin onu arastir.
    ama rs 232 adaptorle yazilim yuklerken sorun cikmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam çeviricide sorun çıkmassa benim için daha iyi olur istediğim zaman çıkarıp takabilirim benim anakartım intel p35dpm rs232 yok çünki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

manhattan marka çevirici al derim.tüm cihazlarda yazılım yükleme ve ''kanal listesi alma veya yükleme'' konusunda hiç problem yaşamadım 2 yıldır hiç problem yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çevirici kullandığınız zaman mesela next cihazlarla bağlantı kurmuyor sunny cihazlara kanal listesi atamıyoruz ve yine bazı cihazlarda yüklemede sorun oluyor benim kullandığım çeviricide bu sorunlar vardı ama belki pcden de kaynaklanabilir daha sonra ikili com kartı aldım kulanıyorum sorunsuz olarak
    Dreambox 8000 HD PVR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri