Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: nextte usb den film izlemek nasýl olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart nextte usb den film izlemek nasýl olur

arkadaþlar eniþteme next ye2000fta usb li cihaz aldýk mp 3dinliyoruz resimlere bakýyoruz film izliyemiyoruz film izlemek için cihaza formatmý atmak gerekiyor yoksa filmi baþka bir formtlamý yüklemek gerekiyor sayfalarý gezerken ayýn 24 de benim gibi bir arkadaþda yazmýþ ama halen cevap alamamýþ lütfen es geçmeyelim saygýlar:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým indirmiþ olduðun filmi önce allok mpeg video converter ile mpeg2 formatýna çevireceksin sonra mpg-streamclip ile ts formatýna çevireceksin ancak ondan sonra seyredebilirsin.Ancak mpeg streamclip'in çalýþmasý için bilgisayarýnda Qicktime kurulu olmalýdýr.Anlayacaðýn filmi ts formatýna çevireceksin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým indirmiþ olduðun filmi önce allok mpeg video converter ile mpeg2 formatýna çevireceksin sonra mpg-streamclip ile ts formatýna çevireceksin ancak ondan sonra seyredebilirsin.Ancak mpeg streamclip'in çalýþmasý için bilgisayarýnda Qicktime kurulu olmalýdýr.Anlayacaðýn filmi ts formatýna çevireceksin.
    cevap için teþekkürler bi deneyelim bakalým becerebilecekmiyiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mpg streamclip programýnda ts formatýný bulamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý samiabi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar eniþteme next ye2000fta usb li cihaz aldýk mp 3dinliyoruz resimlere bakýyoruz film izliyemiyoruz film izlemek için cihaza formatmý atmak gerekiyor yoksa filmi baþka bir formtlamý yüklemek gerekiyor sayfalarý gezerken ayýn 24 de benim gibi bir arkadaþda yazmýþ ama halen cevap alamamýþ lütfen es geçmeyelim saygýlar:45:
    dostum sitede supersatforum next süperplus bölümüne bak total video converter senin iþini görür bence en iyi en kolay dönüþtürücü arkadaþlar nasýl kullanýlacaðý hakkýnda bilgide vermiþler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým total converter 3.14 new ile ts formatýna döndürüp seyredebilirsin ayarlarýný iyi yapmalýsýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm
    next var ama usb den film izleyemeyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm sami bey ayný sorunu ben yaþýyorum nasýl izleyebilirim film

Kullanýcý Bilgi Menüsü

daha once yapmistim ama banada gerekli simdi tvc bu isi yapiyor ama bazi degerler var bilen varsa yazabilirmi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri