Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/13 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
121 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Güncel Plugins Mesajları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    desene cihazlara da geliyor sağol usta bi test edelim
    ewet olmayan cıhazlara gelıyor ama suan inpax2007fta da var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ido16 tıkır tıkır çalışıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler ido16 tıkır tıkır çalışıyo
    sende çalıştımı özgür ben kurdum açmadı yav yalnış bir şeymi yaptım bidaha bakim:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sende çalıştımı özgür ben kurdum açmadı yav yalnış bir şeymi yaptım bidaha bakim:49:
    Abi bu dosyayı alıp progdvbnin kurulu olduğu yere gidip,plugins klasörünün içine atacaksın..

Daha sonra prgdvb yi çalıştırıp yukarından pluginsden vplugi aktif hale getireceksin... işlem bu kadar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Abi bu dosyayı alıp progdvbnin kurulu olduğu yere gidip,plugins klasörünün içine atacaksın..

Daha sonra prgdvb yi çalıştırıp yukarından pluginsden vplugi aktif hale getireceksin... işlem bu kadar.
    aynen öyle yaptım genç adam bu meredi 4-5 yıldır kulanıyom ilgine teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen öyle yaptım genç adam bu meredi 4-5 yıldır kulanıyom ilgine teşekkür ederim
    Rica ederim abi,dosya setup olarak iniyor kurdun mu sen yoksa direk mi salladın?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorunun çözümünü buldum abi bu dosyayı da vplug dosyasının içine sallaman lazım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Rica ederim abi,dosya setup olarak iniyor kurdun mu sen yoksa direk mi salladın?
    daha önceden kulanıyordum genç adam az buçuk biliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

desene cihazlara da geliyor sağol usta bi test edelim
    hangi cihazlara gelicek acaba baya madur olucaktır yine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha önceden kulanıyordum genç adam az buçuk biliyorum
    Abi verdiğim dosyayıda oraya atarsan sorunsuz çalışıyor.

Sayfa 2/13 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri