Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 234567891011
107 sonuçtan 101 ile 107 arası

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayıt Yapma Sorunları Ve Çözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 40 gb lık harddisk çalışır mı

Alıntı remats Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    formatı fat 32 mi? değilse fat 32 yapman lazım bende 500 gb lık var öyle gördü.
    merhaba, bende 40 gb lık harddisk var bunu görürmü acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart usb ye kayıt süresi

Arkadaşlar taşınabilir harddisk aldım 160 gb. tamamı fat 32 formatlı ve makinam next 2000 cx superplus kayıt işlemini gayet güzel yapıyor izlemede de problem yok ancak kayıt 1 saat 45 dakika da kendiliğinden bitiyor ve 4 gb alan kaplıyor. FAT 32 harddisklerde enbüyük tek dosya boyutunun 4 gb ile sınırlı olduğunu duymuştum kayıtı 4 gb da kesmesinin sebebi bu olabilir mi? 3-4 saat tek dosya halinde kayıt yapanlar var mı?
    Konu ahmets tarafından (18-10-2008 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmets Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar taşınabilir harddisk aldım 160 gb. tamamı fat 32 formatlı ve makinam next 2000 cx superplus kayıt işlemini gayet güzel yapıyor izlemede de problem yok ancak kayıt 1 saat 45 dakika da kendiliğinden bitiyor ve 4 gb alan kaplıyor. FAT 32 harddisklerde enbüyük tek dosya boyutunun 4 gb ile sınırlı olduğunu duymuştum kayıtı 4 gb da kesmesinin sebebi bu olabilir mi? 3-4 saat tek dosya halinde kayıt yapanlar var mı?
    Dediginiz problem genel bir problem evet yayın 2 saatte 1 kesiliyor yetkililer flaş diskten diyor yok yayından diyor ama benze donanımsal bir sorun var sanırım.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

00000024

allah herkeze akıl fikir versin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kayıt yaparken görüntü kapaniyor ve öyle kayit yapiyr sizde de öyle mi eğer öyle ise cok sacma degil mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar benim cihazım 2000 cx super plus ben bununla cihazdan usb'ye kayıt yapmak istiyorum ama bir şeyi merak ettim.Usb belleğim yok yarın alacağım bellek olarak kıngston düşündüm size göre 1 gb yeterli olur mu yoksa 2 gb mı alayım yani 1 gb bellek ile ne kadar kayıt yapabilirim?Bir de bu usb ye kayıt ettiklerimi pc de herhangi bir video oynatıcı(vlc,gom player) ile izleyebilirmiyim yani başka codec filan indirmeye gerek oluyor mu?Cihazdan usb ye hangi yazılımla kayıt yapabilirim?Teşekkürler.
    arkadaşım güncel hehangi bir yazılım olsun yeter. aidata usb de başıma gelmişti veri hızı düşükmüş. onun dışında 8 gb toshiba ve 4 gb kingston bellek te bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. yeni alacaklar veri hızını sorsun kayıt yaparken kanal izleyemezsiniz yoksa:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kayıt yaptım ama dosyalar çok büyük gibi başka yol yok mu? harddiskte sorun çıkarmı

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 234567891011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri