Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayıt Yapma Sorunları Ve Çözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2 gb işini görür 1 gb yetmez malesef.Pc dede gom player ile rahat izlersin.Bendede aynı cihaz var sorun yasamıyorum.
    Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu usb ye kayıt için hangi yazılımı kullanacağım.Forumda aradım bulamadım yardım edebilirmisiniz acaba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En yazılımı atın sorunsuz kayıt yaparsın.Kayıt yapmak istersen kumandadan help tusuna bas kayıt yapar.Kaydı bitirmek içinde sarı tusa basacaksın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    En yazılımı atın sorunsuz kayıt yaparsın.Kayıt yapmak istersen kumandadan help tusuna bas kayıt yapar.Kaydı bitirmek içinde sarı tusa basacaksın
    Usta hangisi bu mu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yoksa bu mu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta hangisi bu mu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yoksa bu mu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. alttaki link *** dosyası için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. alttaki link *** dosyası için
    Teşekkür ederim usta.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta bu yazılımda bir sorun var herhalde.Yazılımı cihaza attım cihazdaki bütün kanalları sildi çanak ayarlarını hep yeni baştan ayarlıyorum haberiniz olsun bir kontrol edin isterseniz ben şu an eskisi gibi kanalları ayarlıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şayet önceki yazılımınız çok eski ise,

bu son yazılım kanalları siler, yani problem yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:49: ustalar bu usb çıkışını bilgisayar takıp harddiski flash bellek olarak kullanmak mümkünmü acaba...direk bilgisayarın harddiskine kayıt yaparmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustacığım. next 2000 cx süper plus ın herhangi bir programı (tv programını) kayıt etme özelliğimi var? usb ye kayıt ediyor öylemi?
    Konu osmann tarafından (28-01-2008 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri