Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayıt Yapma Sorunları Ve Çözümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next 2000 Usb Cİhazindan Flİm Kaydi Aldim .ts Formatinda Bu Flİmİ Mpeg Çevİrmem İÇİn Allok Player Kullandim Ama O Zaman Flİmİn Boyutu Çok Kisa Oldu Ne Yapmaliyim Veya Hangİ ProĞrami Kullanmaliyimkİ Mpeg Çevİreyİm Flİmİmİ
    Konu hasan59 tarafından (05-04-2008 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 160 gb hard disk 50gb-50gb-60gb diye 3 bölüme nasıl ayırabilirim sonradan da fat 32 nasıl çevirebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ustalar... herhangibir kanaldan kaydettiğimiz görüntüleri. tekrar recever aracılığıyla hiçbir işlem yapmadan izleyebiliyormuyuz?? yoksa bu kaydettiğimiz görüntüleri pc ye getirip birşeyleremi dönüştürmemiz gerekiyor acaba????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pc de seyretmek için total videoyu kur dosyayı içine at dvd rip olarak kayıt edersin çok net ekrana çıkar pc de veya cd de seyredersin hen hep böyle seyrediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayır izlenmiyor malesef.Sadece o kayıt yapılan kanal izleniyor
    ben izleyebiliyordum ilk aldıgımda ama yazılım attıktan sonra kayıt yapılandan başka kanalı izleyemedim .yani aynı frekansda olan kanalları izleyebiliyordum mesela kanal d yi kaydederken star i izleyebiliyordum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SeLam ArkadaşLar.Konu İLgimi Çekti Ve Bütün MesajLarı Okudum.Bazı ArkadaşLarın Kayıt Yaparken Görüntünün Kesik Kesik OLduğunu SöyLiyoLar.Birde 4 Gb KapasiteLi Bir FLash BeLLeke Sadece 2 gb Veya Daha Az Kapasite`de Kayıt Yapan ArkadaşLarında Sayısı Az Denemeyecek Kadar Çok.Bu ArkadaşLar ALdıkLarı FLash DiskLerini KontroL EtsinLer. Piyasada Cin MaLı Yani Yansanayii FLash DiskLer Var Ve FiyatLarı OrjinaL Kingston Lardan Daha Ucuzdur.Bu Sorunu Yaşayan ArkadaşLarın %80-90 KesinLikLe Yansanayii FLah Disk KuLanıyorLar.OrjinaL Bir FLash Disk DenesinLer Sonunun Ortadan KaLktığını GörecekLer..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 160 gb hard disk 50gb-50gb-60gb diye 3 bölüme nasıl ayırabilirim sonradan da fat 32 nasıl çevirebilirim
    Not:Usb Hdd Yi NasıL FormtLanacağını DetayLı Bir ŞekiLde Yazacağım Ama Çok Acemi OLan ArkadaşLarımız Pc ALanında KendiLerinden Daha Uzman OLan BiriLerinden Yardım AlmaLarı Daha MantıkLı OLacaktır
    Zirra YanLış Bir İşLem Sonucunda Pc Nizin Sistemin YükLü OLduğu Hdd Ye Zarar VerebiLir Ve Pc Nizideki Bütün VeriLerinizi Kaybetme Riski Vardır..!Bu ŞekiLde OLacak Herhan Gibi Bir Veri Kaybından Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Yönetimi SorumLu DeğiLdir..!

Usb Hdd FormatLama İşLemi: ÖnceLikLe Usb Hdd Yi Pc Ye Usb YoLuyLa BağLıyoruz..!Daha Sonra BiLgisayarım Sekmesini Üstüne GeLerek Sağ TıkLıyoruz..!TıkLadıktan Sonra Yönet Seçeneğini Seçiyoruz..!AçıLan Pencere BiLgisayar Yöenetimi Ve İki BöLümden OLuşacaktır..İki BöLümden Bizi İLgiLendiren BöLüm SoL Taraftaki BöLümdür..
    SoL Taraftaki BöLümden Disk Yönetimi Seçenğini Seçiyoruz..Şimdi Penceremiz Üç BüLüme BüLünecektir...!Aşağıdaki Resimde Göründüğü Gibi..!Usb Hdd BüLümünün Üstüne GeLerek Sağ TıkLıyoruz Ve BüLümü SiL Diyoruz..BöLüm SiLindikten Sonra BiLgisayarım sekmesini NormaL Bir ŞekiLde Açıyoruz Be Usb Hdd Mizi BiçimLendiriyoruz..!

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar bende ye 2000 cıs super plus var ve 21.04.08 yazılımı yuklu flash bellegı taktım daha sonra help tusuna bastım bekleyın yazısı cıktı ekranda ve daha sonra goruntu dondu.bekledım fakat bır gelışme olmadı bende bellegı cıkardım cıhazı kapayıp actım.kayıt yapabılmem ıcın ne yapmalıyım tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende de bir kaç defa takıldı ama yeniden denediğimde kaydetti şimdi sorun yok kaydedebiliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:45:
    Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende de bir kaç defa takıldı ama yeniden denediğimde kaydetti şimdi sorun yok kaydedebiliyorum.
    sağol dostum

Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri