Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 11/11 ÝlkÝlk ... 234567891011
107 sonuçtan 101 ile 107 arasý

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayýt Yapma Sorunlarý Ve Çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 40 gb lýk harddisk çalýþýr mý

Alýntý remats Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    formatý fat 32 mi? deðilse fat 32 yapman lazým bende 500 gb lýk var öyle gördü.
    merhaba, bende 40 gb lýk harddisk var bunu görürmü acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart usb ye kayýt süresi

Arkadaþlar taþýnabilir harddisk aldým 160 gb. tamamý fat 32 formatlý ve makinam next 2000 cx superplus kayýt iþlemini gayet güzel yapýyor izlemede de problem yok ancak kayýt 1 saat 45 dakika da kendiliðinden bitiyor ve 4 gb alan kaplýyor. FAT 32 harddisklerde enbüyük tek dosya boyutunun 4 gb ile sýnýrlý olduðunu duymuþtum kayýtý 4 gb da kesmesinin sebebi bu olabilir mi? 3-4 saat tek dosya halinde kayýt yapanlar var mý?
    Konu ahmets tarafýndan (18-10-2008 Saat 22:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ahmets Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar taþýnabilir harddisk aldým 160 gb. tamamý fat 32 formatlý ve makinam next 2000 cx superplus kayýt iþlemini gayet güzel yapýyor izlemede de problem yok ancak kayýt 1 saat 45 dakika da kendiliðinden bitiyor ve 4 gb alan kaplýyor. FAT 32 harddisklerde enbüyük tek dosya boyutunun 4 gb ile sýnýrlý olduðunu duymuþtum kayýtý 4 gb da kesmesinin sebebi bu olabilir mi? 3-4 saat tek dosya halinde kayýt yapanlar var mý?
    Dediginiz problem genel bir problem evet yayýn 2 saatte 1 kesiliyor yetkililer flaþ diskten diyor yok yayýndan diyor ama benze donanýmsal bir sorun var sanýrým.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

00000024

allah herkeze akýl fikir versin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kayýt yaparken görüntü kapaniyor ve öyle kayit yapiyr sizde de öyle mi eðer öyle ise cok sacma degil mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ÞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar benim cihazým 2000 cx super plus ben bununla cihazdan usb'ye kayýt yapmak istiyorum ama bir þeyi merak ettim.Usb belleðim yok yarýn alacaðým bellek olarak kýngston düþündüm size göre 1 gb yeterli olur mu yoksa 2 gb mý alayým yani 1 gb bellek ile ne kadar kayýt yapabilirim?Bir de bu usb ye kayýt ettiklerimi pc de herhangi bir video oynatýcý(vlc,gom player) ile izleyebilirmiyim yani baþka codec filan indirmeye gerek oluyor mu?Cihazdan usb ye hangi yazýlýmla kayýt yapabilirim?Teþekkürler.
    arkadaþým güncel hehangi bir yazýlým olsun yeter. aidata usb de baþýma gelmiþti veri hýzý düþükmüþ. onun dýþýnda 8 gb toshiba ve 4 gb kingston bellek te bu güne kadar hiçbir sorun yaþamadým. yeni alacaklar veri hýzýný sorsun kayýt yaparken kanal izleyemezsiniz yoksa:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kayýt yaptým ama dosyalar çok büyük gibi baþka yol yok mu? harddiskte sorun çýkarmý

Sayfa 11/11 ÝlkÝlk ... 234567891011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri