Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayýt Yapma Sorunlarý Ve Çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý remats Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valla arkadaþým bende 4gb lýk var 40 dk dan sonrasý kaytý kesti vede cihazý kiltledi
    yazýlýmdanmý acaba bir bakiverirsen sevinirim
    Nasýl bakayým buradan dogru Valla sinyal seviyesi ilede alakalý olabilir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Nasýl bakayým buradan dogru Valla sinyal seviyesi ilede alakalý olabilir
    yok be arkadaþým bendeki sinyaller iyi bende 4 uydu var hepsinde denedim olmadýda ben yazýlýmdan þüpheleniyorumda en son 5þubat 117 a yazýlýmý var
    daha yenisi varmý acaba
    SEMERKAND

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý remats Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yok be arkadaþým bendeki sinyaller iyi bende 4 uydu var hepsinde denedim olmadýda ben yazýlýmdan þüpheleniyorumda en son 5þubat 117 a yazýlýmý var
    daha yenisi varmý acaba
    Þu an yok yazýlým.Bendede 2 gb usb bellek var sorun olmuyor kingston marka
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Þu an yok yazýlým.Bendede 2 gb usb bellek var sorun olmuyor kingston marka

kingston marka( 512mb/ 1 gb/ vede 4 gb )var
    sadece ben 4gb lýk ta sorun yaþýyorum herkes sorun yok diyor ama ben yaþýyorum iþte arkadaþlar 2gb dn sonra yani 40 dk kadar sonra cihaz kayýtý kesiyor vede kilitliyor .. acaba nedeni ne olabilir dosya sistemini fat 32 de yaptým yine ayný
    SEMERKAND

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlarým kanllarla alakasý var.Benim tesadüfen cihazýmýn üzerinde sabaha kadar kaldý 4 gb fullemiþ.diðer kanalda 3 gb olduktan sonra kesmiþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart next 2000 cx süper plus Kayýt iþlemi

Arkadaþlar bende next 2000 cx süper plus usb li cihaz bulunmakta.
    Daha evvel kosavalý kardeþimiz bana bu cihazla herhangi bir tv programýný flaþ diske nasýl kayýt edileceðini açýklamýþtý ama ben yapamadým. Belkide beceremedim. cihaza arada bir güncellenen softcam larý kopyalýyorum. ayný þekilde yenilenen yazýlýmlarýda...onlardan dolayý kayýt yapamamýþ olabilirmiyim?
    sorun bunlar deðilse yaptýðým iþlemi söyleyeyim nerede yanlýþ yapýyorsam uyarýnýz lütfen...
    önce flaþ diski usb giriþine takýyorum.
    cihaz otomatik usb flash diske geçiyor. exit yaparak istediðim tv programýný açýyorum (mesela atv) sonra kumandadaki kýrmýzý tuþa basýyorum..ve usb flash disk in ýþýðýnýn yanýp sönmesi gerekiyormuþ. çünkü o kayýt edildiðini gösterirmiþ. ama benim kinde ýþýk yanmýyor..sonrasýnda tekrar flash diskin içerisine giriyorum. ve hiç biþeyin kayýt edilmediðini görüyorum. sizce yanlýþ nerede?
    teþekkür ederim...selametle kalýnýz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kayýt yaparken kumandada help tusuna basacan baba.Kýrmýzý tus nereden cýktý
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kosavalý kardeþ peki kayýt yaparken kayýt yapýlan deðilde baþka bir kanal izlenebiliyormu??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dogannec Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kosavalý kardeþ peki kayýt yaparken kayýt yapýlan deðilde baþka bir kanal izlenebiliyormu??
    Hayýr izlenmiyor malesef.Sadece o kayýt yapýlan kanal izleniyor
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim birde redline'ýn USB'li cihazlarýnda da bu uygulama varmý acaba

Sayfa 5/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri