Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Cihazdan Usb'ye Kayýt Yapma Sorunlarý Ve Çözümleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next 2000 Usb CÝhazindan FlÝm Kaydi Aldim .ts Formatinda Bu FlÝmÝ Mpeg ÇevÝrmem ÝÇÝn Allok Player Kullandim Ama O Zaman FlÝmÝn Boyutu Çok Kisa Oldu Ne Yapmaliyim Veya HangÝ ProÐrami KullanmaliyimkÝ Mpeg ÇevÝreyÝm FlÝmÝmÝ
    Konu hasan59 tarafýndan (05-04-2008 Saat 16:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 160 gb hard disk 50gb-50gb-60gb diye 3 bölüme nasýl ayýrabilirim sonradan da fat 32 nasýl çevirebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn ustalar... herhangibir kanaldan kaydettiðimiz görüntüleri. tekrar recever aracýlýðýyla hiçbir iþlem yapmadan izleyebiliyormuyuz?? yoksa bu kaydettiðimiz görüntüleri pc ye getirip birþeyleremi dönüþtürmemiz gerekiyor acaba????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pc de seyretmek için total videoyu kur dosyayý içine at dvd rip olarak kayýt edersin çok net ekrana çýkar pc de veya cd de seyredersin hen hep böyle seyrediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hayýr izlenmiyor malesef.Sadece o kayýt yapýlan kanal izleniyor
    ben izleyebiliyordum ilk aldýgýmda ama yazýlým attýktan sonra kayýt yapýlandan baþka kanalý izleyemedim .yani ayný frekansda olan kanallarý izleyebiliyordum mesela kanal d yi kaydederken star i izleyebiliyordum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SeLam ArkadaþLar.Konu ÝLgimi Çekti Ve Bütün MesajLarý Okudum.Bazý ArkadaþLarýn Kayýt Yaparken Görüntünün Kesik Kesik OLduðunu SöyLiyoLar.Birde 4 Gb KapasiteLi Bir FLash BeLLeke Sadece 2 gb Veya Daha Az Kapasite`de Kayýt Yapan ArkadaþLarýnda Sayýsý Az Denemeyecek Kadar Çok.Bu ArkadaþLar ALdýkLarý FLash DiskLerini KontroL EtsinLer. Piyasada Cin MaLý Yani Yansanayii FLash DiskLer Var Ve FiyatLarý OrjinaL Kingston Lardan Daha Ucuzdur.Bu Sorunu Yaþayan ArkadaþLarýn %80-90 KesinLikLe Yansanayii FLah Disk KuLanýyorLar.OrjinaL Bir FLash Disk DenesinLer Sonunun Ortadan KaLktýðýný GörecekLer..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasan59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar 160 gb hard disk 50gb-50gb-60gb diye 3 bölüme nasýl ayýrabilirim sonradan da fat 32 nasýl çevirebilirim
    Not:Usb Hdd Yi NasýL FormtLanacaðýný DetayLý Bir ÞekiLde Yazacaðým Ama Çok Acemi OLan ArkadaþLarýmýz Pc ALanýnda KendiLerinden Daha Uzman OLan BiriLerinden Yardým AlmaLarý Daha MantýkLý OLacaktýr
    Zirra YanLýþ Bir ÝþLem Sonucunda Pc Nizin Sistemin YükLü OLduðu Hdd Ye Zarar VerebiLir Ve Pc Nizideki Bütün VeriLerinizi Kaybetme Riski Vardýr..!Bu ÞekiLde OLacak Herhan Gibi Bir Veri Kaybýndan Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Yönetimi SorumLu DeðiLdir..!

Usb Hdd FormatLama ÝþLemi: ÖnceLikLe Usb Hdd Yi Pc Ye Usb YoLuyLa BaðLýyoruz..!Daha Sonra BiLgisayarým Sekmesini Üstüne GeLerek Sað TýkLýyoruz..!TýkLadýktan Sonra Yönet Seçeneðini Seçiyoruz..!AçýLan Pencere BiLgisayar Yöenetimi Ve Ýki BöLümden OLuþacaktýr..Ýki BöLümden Bizi ÝLgiLendiren BöLüm SoL Taraftaki BöLümdür..
    SoL Taraftaki BöLümden Disk Yönetimi Seçenðini Seçiyoruz..Þimdi Penceremiz Üç BüLüme BüLünecektir...!Aþaðýdaki Resimde Göründüðü Gibi..!Usb Hdd BüLümünün Üstüne GeLerek Sað TýkLýyoruz Ve BüLümü SiL Diyoruz..BöLüm SiLindikten Sonra BiLgisayarým sekmesini NormaL Bir ÞekiLde Açýyoruz Be Usb Hdd Mizi BiçimLendiriyoruz..!

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar bende ye 2000 cýs super plus var ve 21.04.08 yazýlýmý yuklu flash bellegý taktým daha sonra help tusuna bastým bekleyýn yazýsý cýktý ekranda ve daha sonra goruntu dondu.bekledým fakat býr gelýþme olmadý bende bellegý cýkardým cýhazý kapayýp actým.kayýt yapabýlmem ýcýn ne yapmalýyým tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende de bir kaç defa takýldý ama yeniden denediðimde kaydetti þimdi sorun yok kaydedebiliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

:45:
    Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende de bir kaç defa takýldý ama yeniden denediðimde kaydetti þimdi sorun yok kaydedebiliyorum.
    saðol dostum

Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri