Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: cd den bilgisayar acmak nasıl ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 cd den bilgisayar acmak nasıl ?

arkaadslar elimde bir blg harddisk temizleme ve onarım cd si var bilgisayardan bot ayarlarına girdim 1st.bot device olan yere cd rom kayıt ettım ve cıktım yani cd den baslat dedim diger 2st boot device ayarlarını da dısable yaptım yalnız cd den baslatsın dıe ve blg yeniden baslattım ama karsıma cıkan yazı reboot and select proper boot device insert boot media in selected boot device and press a *** cd yle baslatamadım ne yapmam gerekıo vista kullanıyorum :49:
    Konu ayran tarafından (03-12-2009 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: konu günceliği sona ermiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alo_ozcan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkaadslar elimde bir blg harddisk temizleme ve onarım cd si var bilgisayardan bot ayarlarına girdim 1st.bot device olan yere cd rom kayıt ettım ve cıktım yani cd den baslat dedim diger 2st boot device ayarlarını da dısable yaptım yalnız cd den baslatsın dıe ve blg yeniden baslattım ama karsıma cıkan yazı reboot and select proper boot device insert boot media in selected boot device and press a *** cd yle baslatamadım ne yapmam gerekıo vista kullanıyorum :49:
    Başlanğıç ayarlarında Cd öne alman yeterli.Diger bölümleri kapatmayınız.Bıosdan kayıt yaparak çıkınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri