Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: sunny sinyal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadslar bana sunny 7010 dcı lnbp 20a lnb entekrelı bı cıhaz geldı entekreyı ıkı kere deyıstırdım lnb voltajı cıkmıyo tunerı soktum tuneın ayaklarına voltaj gelmıyo acaba neden olabılır elektrıkler gıtmıs gelmıs bu durum olmus

Kullanıcı Bilgi Menüsü

harikasin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu sayfa nasl bi sayfa üye olursun üyelikte sorun var herşey sorun dosya cekemion desdek, bu sayfaya giriş yetkiniz yok. Bu birkaç nedenden olabilir:

Üyelik yetkileriniz bu sayfaya girebilmeniz için yeterli olmayabilir. Aktivasyon EMailinizi onaylamadıgınız icin mesaj yazma,dosya indirme,konu acma gibi yetkileriniz kısıtlanmıs olabilir.Lütfen aktivasyon emailinizi onaylayınız Aktivasyon Sorunu Yaşıyorsanız Lütfen Bu Bölümde Konu Açarak Hemen bu ne yaa admin bakk pLS Ben aktifazson yapdıgım halde.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi bakın bakalım düzelmiş mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazda sinyal sorunu var beslemedeki arızayı giderdim şimdi cihaz sinyal vermiyo sorun ne ola bilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xkallonx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazda sinyal sorunu var beslemedeki arızayı giderdim şimdi cihaz sinyal vermiyo sorun ne ola bilir
    sinyal yok derken tunerden 13-18 v çıkıyormu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

VERMESİN BIRAK X KALLON AT ÇÖPE GİTSİN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya arkadaşlar bendeki sunny de sinyal sorunu tünere su girmiş temizledim kanalları gösteriyodu amareset cektim makinaya şimdide kanalları bulmuyou

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pak1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya arkadaşlar bendeki sunny de sinyal sorunu tünere su girmiş temizledim kanalları gösteriyodu amareset cektim makinaya şimdide kanalları bulmuyou
    sevgili arkadasım türksat uydusundaki tüm tpleri sil sadece güncelleme tpsi olan 11962 V 03333 GİR TÜM KANALLARI EKSİKSİZ BULUR şebe***i acık yapmayı unutma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli üstadlarım bende bu güzelim siteye bugün üye oldum.Sizlerden birşey öğrenmem gerekiyor.bende 2 adet sunny cihaz var.birisi AT 7011D diğeri ise AT10051 FTA çanaklarımda sunny elembilerimde sunny

Şimdi ben sizlerden şunu istirham edeceğim.Antenlerden birinde çok güzel sinyaller alıyorum bütün kanalları izliyorum.Fakat diğerinde Örneğin Şopping tv.yi izleyemiyorum.Cihazların yerini değiştirdim,aynen diğeri gibi o çalıştı ama çalışan çalışmadı.Acaba anten gablolarındaki mesafe bu arızayı verirmi.
    Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri