Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 8000-xcam plus yazılımı yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 8000-xcam plus yazılımı yardım

8000-xcam plus yazılım

--------------------------------------------------------------------------------
    bu cihazda oldukça eski yazılım var
    8000 xcam plus ver.030102 jul.12 2005 yazıyor hangi yazılımı atayım boot loaderi kontrol ettim v.2.0 yazıyor. yükleme loaderi 1.1 olur mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En son yazılım burada var Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ama pek işe yaraycagını zannetmiyorum.Guncel *** softcam atarakta aynı işlemi yapabilirsiniz.İmzamda next softcam dosyalar var
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar multiler gittimi bende açılmıyooo next 8000 xcam var bende

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ekoo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar multiler gittimi bende açılmıyooo next 8000 xcam var bende
    Sadece sende değil tüm cihazlarda gitti.Yeni yazılımlar yakında çıkar inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler kucer06

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar 8000 xcam yazılımları daha verilmedimi bu konu hakkında bilgi lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ekoo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar 8000 xcam yazılımları daha verilmedimi bu konu hakkında bilgi lütfen
    Malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben mustafa bende 8000 xcam plus var yazılım atmak istiyorum ama yapamıyorum.ne yapmalıyım.ben daha önce hiç yazılım atmadım işin nasıl olucağını bilmiyorum.biraz uğraştım ama olmadı yardımcı olursanız memnun olurum.birde yazılım atmak için rs 232 kablosunun pc de tanımlı olması lazımmı?

9. 02-11-2008, 16:54

Sebep
    çift mesaj

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri