Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Yükleme Problemi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Next Yükleme Problemi

Slm arkadaşlar..ben cihazıma ;

YE-2005DZ_HW-16.C0.A1
    YE-2005DZ_HW-16.00.A1
    YE-2005DCIZ_HW-12.C1.A5
    YE-2005DCIZ_HW-12.01.A5

yukarıda yazılı olan keyleri Kup230 ile yükledim ama cihaz açıldıktan sonra 8.8. diye bir şey yazıyor bu neden olabilir... ????
    şimdiden Teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aferim iyi yapmıssın.Cihazın flaşının tekrar yazılması lazım servislik olmuş cihaz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Orijinal Yazılımını Yüklesem Olmaz mı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ne yaparsan yap olmaz yanlış yazılım atmıssın 8888 hatası öyledir.sen c yazılımıda atmıssın normal board yazılımıda cihaz ucmuş malesef..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hmmm...oKe...demek Servislik haa..Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı senolsamur Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hmmm...oKe...demek Servislik haa..Teşekkürler...
    Kurtarma yazılımları vardı.Onlardan cihazının H/W sine uygun olanı yükleyiniz
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu ®adakoglu tarafından (01-02-2008 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama.bi sorum olacak.cihaz at.7010 d cız .info. 10.05.21.cfcb .sw.v02.00.07 hw.v12.01,a5 loder. v2.1.9.v3 ca.2.25. cihaz açıldığında pin kodu istiyor herhangi bir tuşa bastığında tekrar kapanıyor.açıyorum ama yine aynısı yapıyor menü bilgilerine dahi girilmiyor. yardımcı olurmusunuz. teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı amca16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama.bi sorum olacak.cihaz at.7010 d cız .info. 10.05.21.cfcb .sw.v02.00.07 hw.v12.01,a5 loder. v2.1.9.v3 ca.2.25. cihaz açıldığında pin kodu istiyor herhangi bir tuşa bastığında tekrar kapanıyor.açıyorum ama yine aynısı yapıyor menü bilgilerine dahi girilmiyor. yardımcı olurmusunuz. teşekürler
    Çihazının sistme bilgisi üzerin egelip kumandadan renkli tuşlara sıra ile basarsan şireler 0000 sıfır olur.Bu da olmasa çihazına yeni yazılım yükleyebilirsin.Çihazın açılıp kapanması çihazda bir sıkıntı olabilir.Cihazın anten girişinde şase olabilir.Bağlantıları kontrol ediniz.Çihazın girişindeki kabloyu söküp çihazı tekrar çalıştınız.Yine çihaz açılıp kapanacak mı test ediniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

flaş sökülüp yeniden yazılacak başka yok caresi servis yada ilgili kişilere müracaat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için sağolun .ama cihaz hiç açılmıyor ilk açılışta pin kodu istiyor herhangi bir tuşa bastığımda cihaz kapanıyor .teşekürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri