Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: tf3300f

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 24 tf3300f

arkadaşlar elimde topfield tf3300f model receiver var bunu goldmaster 9000 serisi yazılım atılıdı bildiğim kadarıyla fakat hangi modelin yazılımını kullanıyor araştırıyorumda radya arka fonunu değiştirmek istiyorum yanlış yapmakta istemedim ona göre yapıp yapmamakta kararsızım yapabilirmiyiz bunu araştırmalarımda 9000 serisi için oluyor fakat modelini bilmem lazım yardımcı olabilirmisiniz bana?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abdulrezzak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar elimde topfield tf3300f model receiver var bunu goldmaster 9000 serisi yazılım atılıdı bildiğim kadarıyla fakat hangi modelin yazılımını kullanıyor araştırıyorumda radya arka fonunu değiştirmek istiyorum yanlış yapmakta istemedim ona göre yapıp yapmamakta kararsızım yapabilirmiyiz bunu araştırmalarımda 9000 serisi için oluyor fakat modelini bilmem lazım yardımcı olabilirmisiniz bana?
    Gm 4150 cihazı ile uyumlu sizinki arkadaşım .Radyo arka fon içinde Konu actıgınız bölümde ayrıntılar var
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri