Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Laptoptan Yazilim Atma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Laptoptan Yazilim Atma

Arkadaşlar aidata dizüstü bilgisayarım var ve ben bu bilgisayardan bir türlü yazılım atmayı başaramadım.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve de yardımcı olurlarsa şimdiden tşkl.( yazılım atmak için USB 2.0 TO RS232 aldık ama yine nafile)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

laptoptan yazılım atmak ıcın usb yı com cevırıcı al cd yukle bılgısayara sonra com 4 olarak goruyor yazılım atabılır sın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MESUT2354 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar aidata dizüstü bilgisayarım var ve ben bu bilgisayardan bir türlü yazılım atmayı başaramadım.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve de yardımcı olurlarsa şimdiden tşkl.( yazılım atmak için USB 2.0 TO RS232 aldık ama yine nafile)
    kardeş tam net bişey söyliyemiycem ancak sorun aldığın aparatta yada laptopta değil....kup loader deki çıkış portunu ayarlaman lazım...şu an kuvvetle muhtemel COM1 portuna ayarlıdır...onu değiştirerek yazılım atmayı dene...birde bi yerde okumuştum ayrıyeten bi ayarlar yapıyolar,usb - COM çevirici gibi,ama bilmiyorum tam içeriğini...ama ona gerek kalmadanda halledebilirmisin işini net bilmiyorum....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostlar teşekkürler bu elimdeki büyük ihtimalle usb com çevirici ama deneyip başarmak lazım. Tekrar tşkl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MESUT2354 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostlar teşekkürler bu elimdeki büyük ihtimalle usb com çevirici ama deneyip başarmak lazım. Tekrar tşkl
    dediğimiz gibi o aparat muhakkak gerekli ancak bilgisayarında onu tanıyabilmesi ve ona göre fonksiyon görebilmesi için belki küçük çaplı bir software yüklenmesi gerekebilir...ancak onuda işin erbabları bilir....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim de bilgisayarım aidata. Okuduğum kadarı ile usb çeviriciyi almışsın. Bilgisayarın aparatı tanıması için önce yazılımını atacaksın. Usb çeviriciye 232 kabloyu takacaksın. Bilgisayar bu kabloyu com 4 ten görüyor. Yazılımı rahatlıkla atabilirsin. Ben kullanıyorum. Fakat bu kablo ile sofcam atamazsınız. Ben bir türlü softcam atmayı beceremedim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım buradaki talimattan faydalanabilirsiniz.Tamamen alıntıdır.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Saygılarımla,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim de bilgisayarım aidata. Okuduğum kadarı ile usb çeviriciyi almışsın. Bilgisayarın aparatı tanıması için önce yazılımını atacaksın. Usb çeviriciye 232 kabloyu takacaksın. Bilgisayar bu kabloyu com 4 ten görüyor. Yazılımı rahatlıkla atabilirsin. Ben kullanıyorum. Fakat bu kablo ile sofcam atamazsınız. Ben bir türlü softcam atmayı beceremedim.
    biliyorsunuz softcam loader'ın da da port ayarları var...onları ayarlamanıza rağmenmi olmadı????:49: :49: ona rağmen olmadıysa enteresan hakikaten...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kabloyu ters çevirip yüklemenizi öneririm.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Laptop dan usb çeviriciyle yazılım atmak maalesef çok zor. Ben geçen sene neler yapmadım, ne parçalar aldım ama olmadı. Yalnız bazı yerlerde görmüştüm ancak işi bilen bir teknisyenin yaptığı ara kablo ile olabiliyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri