Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Altýn diþli kuzu þaþýrttý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

No Altýn diþli kuzu þaþýrttý

Edremit'e baðlý Akçay tatil beldesinde inþaat iþleriyle uðraþan Halil Bilgi, hayýr için kesmek üzere memleketi olan Aðrý'dan kuzu getirtti.

Kuzuyu kestikten sonra kellesini eþinin piþirdiðini ve kuzunun diþlerinde altýna benzer bir kaplama olduðunu fark ettiklerini belirten Halil Bilgi, "2 yaþýnda olduðunu sandýðýmýz kuzuyu hayýr için kestik. Kellesini kaynattýktan sonra diþlerinin altýn kaplama olduðunu gördük. Birkaç yere giderek incelettik. Ýlk kez böyle bir durumla karþýlaþtým ve hala gözlerime inanamýyorum" dedi.

Bir veterinere danýþtýktan sonra eþi ve iki çocuðuyla birlikte kuzunun etinden yediklerini ve herhangi bir rahatsýzlýklarýnýn olmadýðýný söyleyen Halil Bilgi, kuzunun yetiþtirildiði Aðrý'nýn Diyadin yöresinde altýn madeni olabileceðini düþünerek yetkililere seslendi.

Bilgi, "Ben ve fikir danýþtýðým insanlar tahmin ediyoruz ki, bu kuzunun yetiþtirildiði bölgede altýn madeni olabilir. Yetkililerin bu çaðrýya kulak vererek Diyadin yöresinde inceleme yapmasýný istiyorum. Bir maden ortaya çýkabilir" dedi.

iha.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýlginç...
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Böyle bir haber henüz tam olarak gerçeklik payý yoktur türkiyemizin her yöresinde hazineler saklýdýr . haber doðru olsa kulaðýmýza gelirdi böyle söylentiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

garip bi durum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pek ýnandýrýcý gelmedi ama olabir tabii

Kullanýcý Bilgi Menüsü

O kuzunun benim olmasý lazýmdý.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri