Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Uydu Alıcı ve Dvd-Vcd Arızaları ve Çözümleri Bu Topic de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı omni Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar elimde sunny 7010 dcı cihaz var aç kapa ön göstergede tık yok.besleme kartı sağlam,bütün voltajları ölçtüm,hepsi normal hiçbir sapma yok.bilgisi olan varsa acil yardım!!!(bu arada cihaz kendi kendine bu hale gelmiş yani şebeke anormalliği yada dışardan müdahale falan yok-yazılım gibi-)
    flash ını tekrar programlamayı dene flash ta uçmuş olabilir
    flash yazılımı hasar gördüğünde ekranda hiçbirşey çıkmaz voltajlar normaldir 27mhz kristali deddim dediğine göre flashı tekrar programlarsan sorunun sanırım hallaolacaktır kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ertex74
    benim elimde digicağ 6010 dci cihaz var10.41.65 hw versiyonlu cihaz 1 hafta önce durduk yerde tamamiyle renkli ekran geldi ve cihaz kendini kapatıp acıyor
    ve bu renk gelme olayı kapanması 3-5 dakikada bir tekrarlanıyor ne yapmam gerekiyor

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rodit_1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ertex74
    benim elimde digicağ 6010 dci cihaz var10.41.65 hw versiyonlu cihaz 1 hafta önce durduk yerde tamamiyle renkli ekran geldi ve cihaz kendini kapatıp acıyor
    ve bu renk gelme olayı kapanması 3-5 dakikada bir tekrarlanıyor ne yapmam gerekiyor
    arıza besleme katından kaynaklanıyor gözüküyor ilk önce yazılım atın bir deneyin derim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar premier 10100 cihazda besleme devresi çalışmıyor çıkış voltajları yok arızalı parça görünmüyor yardımcı olabilirmisiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende Premier VCD var daha 1 senelik internetten indirdiğim filmleri Vcd formatında çekiyorum Vcd de gösterirken donma yapıyor ve bir kaç kare geriden başlıyor önce ben o sorunu Vcd formatına çekerken bir yerde hata yapıyorum sandım ama sorun Vcd de gösterirken o hata yapıyor başka daha eski makinalarda bile denedim hepsi normal filmi gösteriyor ama benim premier Vcd bozuk gösteriyor ama cd satanlardan aldığım filimlerde sorun yok ama benim çektğim filimlerde sorun oluyor ama sadece benim makinada diğer kaç makinada baktım sorunsuz seyrediliyor nasıl ayarmı yapmam gerek düzelmasi için acaba saygılar,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

düşük hızda yazdırmayı dene 16x gibilerde...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 8 hatası

ekranda 8 rakamı çıkıyor cihaz 70110 dcı 12-C1-A5?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende bertone marka DVD player var ekranda tray aut diyor hiç bişi yapmıyor cd kapağı açılıp kapanıyor nedendir acaba ustalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine saglik ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı madline0303 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende bertone marka DVD player var ekranda tray aut diyor hiç bişi yapmıyor cd kapağı açılıp kapanıyor nedendir acaba ustalar
    kardeş cihazının loaderinde arıuza var büyük ihtimal lastikleri hassaslığını yitirmiş.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri