Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Uydu Alýcý ve Dvd-Vcd Arýzalarý ve Çözümleri Bu Topic de

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý omni Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar elimde sunny 7010 dcý cihaz var aç kapa ön göstergede týk yok.besleme kartý saðlam,bütün voltajlarý ölçtüm,hepsi normal hiçbir sapma yok.bilgisi olan varsa acil yardým!!!(bu arada cihaz kendi kendine bu hale gelmiþ yani þebeke anormalliði yada dýþardan müdahale falan yok-yazýlým gibi-)
    flash ýný tekrar programlamayý dene flash ta uçmuþ olabilir
    flash yazýlýmý hasar gördüðünde ekranda hiçbirþey çýkmaz voltajlar normaldir 27mhz kristali deddim dediðine göre flashý tekrar programlarsan sorunun sanýrým hallaolacaktýr kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ertex74
    benim elimde digicað 6010 dci cihaz var10.41.65 hw versiyonlu cihaz 1 hafta önce durduk yerde tamamiyle renkli ekran geldi ve cihaz kendini kapatýp acýyor
    ve bu renk gelme olayý kapanmasý 3-5 dakikada bir tekrarlanýyor ne yapmam gerekiyor

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rodit_1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ertex74
    benim elimde digicað 6010 dci cihaz var10.41.65 hw versiyonlu cihaz 1 hafta önce durduk yerde tamamiyle renkli ekran geldi ve cihaz kendini kapatýp acýyor
    ve bu renk gelme olayý kapanmasý 3-5 dakikada bir tekrarlanýyor ne yapmam gerekiyor
    arýza besleme katýndan kaynaklanýyor gözüküyor ilk önce yazýlým atýn bir deneyin derim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar premier 10100 cihazda besleme devresi çalýþmýyor çýkýþ voltajlarý yok arýzalý parça görünmüyor yardýmcý olabilirmisiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende Premier VCD var daha 1 senelik internetten indirdiðim filmleri Vcd formatýnda çekiyorum Vcd de gösterirken donma yapýyor ve bir kaç kare geriden baþlýyor önce ben o sorunu Vcd formatýna çekerken bir yerde hata yapýyorum sandým ama sorun Vcd de gösterirken o hata yapýyor baþka daha eski makinalarda bile denedim hepsi normal filmi gösteriyor ama benim premier Vcd bozuk gösteriyor ama cd satanlardan aldýðým filimlerde sorun yok ama benim çektðim filimlerde sorun oluyor ama sadece benim makinada diðer kaç makinada baktým sorunsuz seyrediliyor nasýl ayarmý yapmam gerek düzelmasi için acaba saygýlar,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

düþük hýzda yazdýrmayý dene 16x gibilerde...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 8 hatasý

ekranda 8 rakamý çýkýyor cihaz 70110 dcý 12-C1-A5?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende bertone marka DVD player var ekranda tray aut diyor hiç biþi yapmýyor cd kapaðý açýlýp kapanýyor nedendir acaba ustalar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saglik ustam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý madline0303 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende bertone marka DVD player var ekranda tray aut diyor hiç biþi yapmýyor cd kapaðý açýlýp kapanýyor nedendir acaba ustalar
    kardeþ cihazýnýn loaderinde arýuza var büyük ihtimal lastikleri hassaslýðýný yitirmiþ.

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri