Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Uydu Alýcý ve Dvd-Vcd Arýzalarý ve Çözümleri Bu Topic de

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bulent_cimen Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar premier 10100 cihazda besleme devresi çalýþmýyor çýkýþ voltajlarý yok arýzalý parça görünmüyor yardýmcý olabilirmisiniz?
    besleme çýkýþ voltajlarý yok diyosan arýzalý parça var mutlaka birde anakarta giren besleme kablosunu ayýrarak dene belki anakarttan kaynaklanan bir kýsa devre voltajlarý kesiyordur voltaj yine yoksa giriþteki sigortaya köprü diyotlara bak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam ustalar bende premier 94710 dvd var dsplayde görüntü yok cihaz çalýþmýyor beslemede 5v ve +-12 voltlar var neden olabilir.yardýmlarýnýz için teþekurler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm ark bende super sondy marka dývx-036 dvd var cihazý elektirige takýyorum yarým saat sonra kendiliginden çalýþýyor daha sonra kapatýp açýyom bir daha gitmiyor besleme voltajý normal 5 volt geliyor 12volta geliyor yardýmlarýnýzý bekliyorum þimdiden tþk.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim yumatu marka cihazým var sinyal almýyor sinyal gelip gidiyor devamlý çalýþýyodrdu fakat bir anda sinyal gitti kabloda kýsa devre olup olmadýðýna baktým baþka kabloda denedim fakat olmadý arýza neden olabilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart philips dvdr 3840 bes

philips dvd player/recorder dvdr 3840 oynatýcý cihazda dvd-r boþ cd yi kaydediyor kaydettiði cd yi okuyamýyor baþka dvd lerde okuyor bu cihazda arýza buydu. cihaz calýsýrken gözü ileri sürerken arýza yaptý anakartta sigortanýn biri atýktý düzelttim þimdi cihaz calýsýyor ama hello da kalýo her iki konuda bilgisi olan arkadaslar yardýmcý olurlarsa memnun olurum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaslar!Sizlerden cok yardim aldim. Sizlere sukran borcluyum. Yine bir sorunla karsi karsiyayim. Evimde kullandigim 2. cihazim bloke olmus durumda. Ne komanttan nede cihazdan mudahele edememekteyim. Ayni marka cihazi kullanan arkadaslar yardimci olabilirlermi. Yahut uzman arkadaslar dan da ricaciyim. Lutfen sorunuma bir el atin. Simdiden sonsuz Tsk-ler.

Cihazin Markasi:
    ECHOSTAR AD-3000 IP

Kullanýcý Bilgi Menüsü

premiyer dvd oynarken bi ileri bigeri dönüyor yardýmcý olursanýz sevinirim þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart slm

arkadaþlar kolay gelsin.elimde novitech marka bi dvd var.pover ýþýðý yanýyo ama cihaz çalýþmýyor.ekranda ýþýk yazý hiç biþey yok.çýkamadým içinden.yardýmcý olabilirmisiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ark.lar elimde bir trimax dvd 8800 cd çalar var bunun skarttan'da audo ses çýkýþlarýndanda ses çok az çýkýyor ses ukasýndan açýldýðýnda sonda gösteriyor fakat yinede ses çok az küçük bir ana kartý var üzerinde herhangi bir arýzalý malzeme gözükmüyor acaba yazýlýmla mý? ilgili görüntü normal. yardýmlarýnýz için þimdiden tþk.ler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ber03 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ark.lar elimde bir trimax dvd 8800 cd çalar var bunun skarttan'da audo ses çýkýþlarýndanda ses çok az çýkýyor ses ukasýndan açýldýðýnda sonda gösteriyor fakat yinede ses çok az küçük bir ana kartý var üzerinde herhangi bir arýzalý malzeme gözükmüyor acaba yazýlýmla mý? ilgili görüntü normal. yardýmlarýnýz için þimdiden tþk.ler.

4 ADET 8 ayaklý 4558 entegre vardýr onlardan kaynaklabilir deðiþtirip deneyin

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri