Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345
45 sonuçtan 41 ile 45 arasý

Konu: Uydu Alýcý ve Dvd-Vcd Arýzalarý ve Çözümleri Bu Topic de

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar elýmde amstrad 12000 oto cd çalar var cd bý okuyo bý okumuyo hafýza kart,usb gýrýþýde okumuyor ayný arýza yardýmcý olursanýz sevýnýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar Dreambox - 500s klon var ama bunda görüntü var ses yok ilk etapta bý çok sinir edici yüksek bi gýcýrtý geldi ve akabinde ses gitti bi daha gelmedi arada salladýðýmda cihazý ses yine gýcýrtýlý olarak gelip gelip gidiyor çözüm ne olabilir ?
    ses entegresi düþünüyorum ama ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba Arkdaþlar elimde bir adet TEVÝON DVD Oynatýcý cihaz var fakat sýkýntým þu cihaza herhangi bir müzik veya film CD veyahutta DVD taktýðýmda sadece ses geliyor görüntü yok.
    Scart ile görüntü aldýðým için scartý bþka cihazda denedim kablo çalýþýyor ama dvd ye taktýðýmda sadece ses geliyor görünür bir arýza tespiti yapamadým fakat entegre kaynaklý bir arýza die düþünmekteyim cevaplarýnýzý bekliyorum þimdiden teþekkürler. Cihaz modeli (TEVÝON DVD 4000)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart teþekkürler

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ustalarým hayýrlý günler. Trident dvd -2201 arizasi ile karsý karsýyayým. Ýlk çalýþtýrdýgýmda cihazýn cd tepsisi kapalý da olsa açýlýyor açýk kalýyor. Cd tepsisni kapatsam 2-3 sn sonra açýlýp o þekilde açýk kalýyor. Cihazý kapatsam yeniden açtýgýmda yine cd tepsisi açýlýyor öyle kalýyor.
    Baðlantý soketlerini çýkarttým taktým bu sefer cd bir miktar dönüp sonra duruyor no disk hatasý aldým.
    Ben de bu sefer gözü deðiþtirdim. Bu sefer ilk baþtaki hatayý yani cd tepsisi çýkma hatasýný yine aldým.
    Sorun nerede olabilir arkadaþlar?

Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri