Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
88 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Peki starta basýyorsun demi?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet hocam basýyorum
    yani týklýyorum starta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sen baþka kablo ile dene istersen rs 232
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam bu rs232 kablosunun hangi tarafý pc hangi tarafý cihaz farketmez deðilmi istersen msn den yazýþabiliriz hocam daha hýzlý olur müsaitsen tabiki teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

diðer kabloylada denedim hocam hatta bu akþam aldým sýfr poþetindeydi kablo
    acaba cihazdan ayarmý gerekiyor yada pc den cihazda güncelleme pc de þu an ama yine olmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam kablonun içini açtým 2-3 3-2 5-5 diðerleri çýkýk pozisyonda doðrumu acaba yoksa yanlýþmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sizdeki model redline cihazýn hangi modeli?
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kosovalý hocam rahatsýz ettiðim için özür dilerim ve teþekkür ederim yardýmlarýn için demekki ben üzülmeye devam edeceðim yinede saðol allah razý olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam bendeki model REDLÝNE (free to air RL-10CSX) az öncede sorduðum gibi kablonun hangi ucu pc ye hangi ucu cihaza farketmiyor deðilmi hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serkan++ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam bendeki model REDLÝNE (free to air RL-10CSX) az öncede sorduðum gibi kablonun hangi ucu pc ye hangi ucu cihaza farketmiyor deðilmi hocam
    Evet farketmiyor.Yuklemen lazým aslýnda kesin yanlýþ yaptýgýn birþey var.Bilgisayarýnda com portu teþkil eden programlar varmý?
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri