Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
88 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

su an fransizlar izlenemez hale geldi.
    Bir degisiklik var mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý oynak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    su an fransizlar izlenemez hale geldi.
    Bir degisiklik var mi?

tps paketýni artýk izleyemezsýnýz arkadaþým.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben yeni üye oldum.turksatýn tp si tamamda hotbýrdun tp si hangisi.
    yardýmcý olacak birisi varsa sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

CS-100 X Ýle bilgesyardan Güncelleme Nasýl Yapýlýr ve en son yazýlým nerade bolormi

lotfen yardem edn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý askinmert Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar ben yeni üye oldum.turksatýn tp si tamamda hotbýrdun tp si hangisi.
    yardýmcý olacak birisi varsa sevinirim.

arkadaþým tp derken yazýlm guncelleme diosan sadece turksattaký yeterlýdýr ve baþka tp de yoktur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kosovalý krdþ bndeki chazda redline free to air RL-10CSX..cihazý daha yeni açtým kanal qüncellemeleri yapýlmadý.yani kanallarýn frekanslarý deiþti ya yenileri daha qirilmedi.otomatik qüncelleþtirme yapmaya çalýþýorum yapamýorum.nasý yapacaðým hakkýnda bana yardýmcý olursanýz sevinirim..?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Bunlarý Dene

Alýntý oquzZuz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kosovalý krdþ bndeki chazda redline free to air RL-10CSX..cihazý daha yeni açtým kanal qüncellemeleri yapýlmadý.yani kanallarýn frekanslarý deiþti ya yenileri daha qirilmedi.otomatik qüncelleþtirme yapmaya çalýþýorum yapamýorum.nasý yapacaðým hakkýnda bana yardýmcý olursanýz sevinirim..?
    Arkadaþým; 1. Alýcýyýn kurulum sayfasýna gir. Uydudan güncelleme sayfasýný aç. Transponder kýsmýnda 12121 H 7200 yazmasý lazým. Yazmýyorsa ses tuþlarýyla ileri-geri arayarak bu frekansý bul. Alt bölümdeki "Ana yazýlým" yazan yere gel ve ses açma (SAÐ) tuþuyla kanal listesini buluncaya kadar ara. Bulunca ok€yle. Arama yapmazsa ayný ilemi tekrarla. Güncelleme yapacaktýr.
    2. Alýcýnda uydular bölümüne gir. TÜRKSAT üzerinden sað tuþla yan sayfaya geç. Frekans yazan yere tamam de. TÜRKSAT frekans listesi açýlacaktýr. Buradan 12121 H 7200 frekansýný bul. Üzerine gelince kumanda daki mavi tuþla tara de. Çýkan birinci iletiye tamam, ikici iletiyi EVET'e çevirerek tamam de tarattýr. Kolay gelsin, iyi seyirler.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (11-11-2008 Saat 02:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende redline rl 100 csx var bende ykleme sorunu yaþýyorm bana rs 232 kablosu 1-1 2-3 3-2 5- 5 dediler ona göre ayarladým yine yok kosavilý arkadaþ da 2-3 3-2 5-5 diyor benim cihaza hangisi uygun lütfen yardým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart teþekkurler

teþekkurlerrrrrr

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý

*Bilmeyen acemi arkadaþlarýmýza yardýmcý olacak resimli anlatým umarým faydasý olur..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki bu yazýlým yükleme programýný ve yazýlýmý nerden bulcaz

Sayfa 4/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri