Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/9 123456789 SonSon
88 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New41

Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý

*Bilmeyen acemi arkadaþlarýmýza yardýmcý olacak resimli anlatým umarým faydasý olur..
    Konu Simba tarafýndan (19-02-2008 Saat 16:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý Sýra no 4
    kosovalý senin allahýna köle olrurum kardaþ tamam sayende hepsi fulll multiler- polsat-premier-astra-MCT-lerde tamam kardeþ sana minnettarým internetim vardý bilgisayar var rss-kablom var yüklemeyi beceremiyordum samsunda yalvarmadýðým uyducu kalmadý öðretmiyorlar kardeþ sayende bunu da öðrendim bizim bu forumu çok temiz arkadaþlarým var üye olmak istiyorlar size sormadan birþey diyemedim siz tamam derseniz ben kendim onlarý kayýt yapacaðým bilgine saygýlarýmla SENSÝ:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sensi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kosovalý senin allahýna köle olrurum kardaþ tamam sayende hepsi fulll multiler- polsat-premier-astra-MCT-lerde tamam kardeþ sana minnettarým internetim vardý bilgisayar var rss-kablom var yüklemeyi beceremiyordum samsunda yalvarmadýðým uyducu kalmadý öðretmiyorlar kardeþ sayende bunu da öðrendim bizim bu forumu çok temiz arkadaþlarým var üye olmak istiyorlar size sormadan birþey diyemedim siz tamam derseniz ben kendim onlarý kayýt yapacaðým bilgine saygýlarýmla SENSÝ:45:
    Forumumuzun kapýsý herkese acýk ustam ben size saygý duyarým sözleriniz için
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yazýlým yükleme

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Redline CX10-100-RL 10CSX Resimli Yazýlým Yukleme Talimatý Sýra no 4

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart teþekkürler

hocam allah senden razý olsun yaaa ne zamandýr yükleyemiyordum bu resimli anlatým çok iyi oldu birþey sormak istiyorum yalnýz bu yükleme ne kadar sürüyor ve yükleme programýnda bir ilerleme söz konusumu yazýlým yüklenirken cihaz saat konumunda olucak demiþsin yaa þimdiden teþekkür ediyorum ve tekrar allah razý olsun diyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serkan++ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam allah senden razý olsun yaaa ne zamandýr yükleyemiyordum bu resimli anlatým çok iyi oldu birþey sormak istiyorum yalnýz bu yükleme ne kadar sürüyor ve yükleme programýnda bir ilerleme söz konusumu yazýlým yüklenirken cihaz saat konumunda olucak demiþsin yaa þimdiden teþekkür ediyorum ve tekrar allah razý olsun diyorum
    Sagdan ilerlemeye bakabilirsin cihazdada yazýlar ilerlemekte birince end yazar yaklaþýk 4-5 dk arasý suruyor
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam yalnýz yükleme programýnýn saðýnda hiç ilerleme olmuyor neden olabilir acaba bi fikrin varmý yoksa ben tekrar üzülecekmiyim yani yükleme yapamayacakmýyým tekrar teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihaz saat konumunda olacak ve cihazda on panelde ilerleme sayýlar olur.Sag taraftanda mavi seklinde renk yukarý dogru yukledikçe artar
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kosovalý hocam yoksa üzülmeye baþlayayýmmý anlamadýðým nokta diðer arkadaþlar nasýl yüklemiþlerde ben yükleyemiyorum yaaa kablo tamam rs232 2-3 3-2 5-5 (çapraz) sorun ne olabilir diye düþünüyorum sinirden pc yi yere vurucam ama vuramýyorum yardýmcý olabilirsen sevinirim hocam þimdiden teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kosovalý hocam iþte ne cihazda sayýlar ilerliyor nede sað tarafta mavi ilerleme oluyar bunun sebebi ne olabilir acaba bu arada baþýný aðrýttýðým için özür dilerim hocam

Sayfa 1/9 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri