Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Nokia Telefon İle Radara Yakalanmayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fake arkadaşım
    ben yııllar önce denedim çalışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı murat198159 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1.Menüye girin 2.Ayarlara girin 3.Güvenlik ayarlarini seçin 4.Sinirli abone grubunu seçin 5.Kullanilir hale getirin 6. ' 00000 ' girin 7.OKe basin 8.Daha sonra geriye dönün. Birkaç dakika sonra telefonun ekraninda bir radar isareti geliyor ve yaninda 00000 yaziyor. Artik aktif halde.
    Bu özellikten yararlanabilmeniz için telefonunuzun Hücre Bilgi Ekraninizi açmaniz lazim. Ayarlar -> Telefon ayarlari -> Hücre bilgi ekrani aktif hale getirin. Hepsi bukadar.

arkadaşlar dos,yanın içeriği bu .ben n70 kullanıyorum denileni yaptım fakat bende grup 0 diyor 5 tane sıfır çıkmadı ekranda.
    bende denedim ekranda 1 adet sıfır çıktı ve radar yanından geçiyorum her gün ama hiçbir degişiklik yok malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ülen bu program yüzünden yediğim cezanın haddi hesabı yok!!!

kim ödeyecek şimdi bu cezaları!!
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yeni versiyon!!!!

Show visible Bluetooth devices in your surrounding. The blib - representing a device - apperas on the current beam position when the device became visible. New devices will be placed in the outer area of the radar screen, as longer they stay visible the blib moves toward the center.

15.05.2007 added sound notification support //donatas
    15.05.2007 added history //donatas
    15.05.2007 added save history to file //donatas
    22.05.2007 added vibra notification support //donatas
    22.05.2007 fixed log saving to same file //donatas

Put This ****** to e:\documents\mshell\
    You need
    mShell
    engine to run ******
    *here*

Bluetooth ile etraftaki bluetooth'u açık olan telefonları bulmanıza yarar ve kişin nerde oldugu tespit edilir ben denedim güzel bi pro

kurulum: ilk önce mShell (python gibi mshell çatısı altında yazılan programları çalıştırır ) programını yüklüyoruz sonra btradar.rar içindeki dosyaları e:\ documents \ mshell içine atıyoruz

not: mshell programı ilk açılışta şifre istiyicektir . Şifre >>> mshell.sis dosyasını yüklerken çıkan yazıda size şifreyi verecektir bana şifre olar 45'i verdi sonra o şifreyi girerek programı aktif ediyorsunuz (sms gönderiyor avea 6 kontor yedi )

mshell : emülator gibi bişey tıpkı python gibi

M-SHELL: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

BT RADAR: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

alıntıdır
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki radarı tesbit edebiliyormu bu veya kaç metreden tespit ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar böyle bişey yok.
    Mantıklı olun. sınırlı abone grubunu kullanılır hale getirmekle radara yakalanmamanın ne alakası var. böyle bişey yok. bundan 3-4 sene öncesindede bu muhabbet vardı fakat aslı yok bu işin. googledan vs aratın araştırın. sınırlı abone grubu vs neymiş öğrenin ona göre düşünün.Yakın gelecek zamanda böle bir şey mümkün olabilir ama şuan böyle bişey yok. bir çok forumdada defalarca anlatılmış bir mevzudur. bunu deneyipte radara yakalanmayanda hiç yoktur. 1999 dan beri nokia kullanıyorum. her türlü modelinide kullandım.özellikle N SERİSİ telefonları. forumdan bir kişi desinki bunu yaptım ve radara yakalanmadım nokiacılığı bırakırım.

Birde bazı programlar var. bluetooth üzerinden radar gibi kullanıp diğer bluetoohlu cihazları bulmaya yarıyor. bu programlarla bildiğimiz gercek radarın alakası yoktur.
    Konu MUTAF tarafından (07-05-2008 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilk kızıl ötesi olan telefonlar çıktığındada birileri aynı buşekilde uydurmuştu ve halen bazı kesimler kızıl ötesi olan bir telefonun yerin 10 kat altında bile çekeceğine inanıyorlar.
    Biri zamanında uydurdu şimdi herkes onu gercek sanıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

haklısın valla BasriMutaf bende saçma oldğunu biliyordum onun için sordum tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu seneler once yazan bır sey
    bos denemeye deymez
    ben 8 sene once denedım
    boyle bır sey olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaw ne milletiz ama

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri