Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Nokia Telefon İle Radara Yakalanmayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Bu İşe Güvenerek Lütfen Hız Yapmayın.
    Hız Yolu Değil Ömrü Kısaltır Bunu Unutmayalım.
    Kurallara Uyalım Uymayanları Uyaralım.
    7110 hariç bütün Nokia telefonlarinda çalisiyor. Ve radara yaklastiginiz zaman size zil sesine benzeyen bir uyarida bulunuyor.

[CENTER]

PEKİ SİZ DENEDİNİZMİ ÇALIŞIYORMU ....:49: :49:
    Konu kellebekir tarafından (02-07-2008 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rahat rahat sürerim radar'ı başıma bela yapmam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede ekranda radar çıkmadı. 5 sıfır yerine tek 0 görünüyor ve hiç birşey yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaslar 3310 ilk ciktiginda almistim kacak 150 dolar bide verdigim turk lirasinin hesabi yok ozamanda boyle seyler uydurulmustu radar madar meselesi milleti bos sylerle ugrastiriyorlar 100 euro ya radar bildiren cihazlar satiliyor yani paramizla kendi canimizi tehli***e atiyoruz acab a adamlar radar i niye koyuyorlar hiz yapilip olumcul kazalar olmasin diye ama biz radar i nasil devre disi birakiriz onun hesabini yapiyoruz kendi canimizi dusunmuyoruz bari karsi tarafin canini tehli***e atmayalim allaha sukur 6 yildir arabam var o kadar yol yaptim yurtdisindayim 2 defa turkiyeye gitiim bes kurus radar cezasi odemedim ve elimden geldigince hiz kurallarina da uyuyorum ve uymanizi da tavsiye ederim kurallara uyunca radar a girme tehlikeside ortadan kalkiyor ve boylece cocukca seylerle ugrasmak zorunda olmuyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yaw ne milletiz ama
    aynen. ne milletiz ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nizam70 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet arkadaslar 3310 ilk ciktiginda almistim kacak 150 dolar bide verdigim turk lirasinin hesabi yok ozamanda boyle seyler uydurulmustu radar madar meselesi milleti bos sylerle ugrastiriyorlar 100 euro ya radar bildiren cihazlar satiliyor yani paramizla kendi canimizi tehli***e atiyoruz acab a adamlar radar i niye koyuyorlar hiz yapilip olumcul kazalar olmasin diye ama biz radar i nasil devre disi birakiriz onun hesabini yapiyoruz kendi canimizi dusunmuyoruz bari karsi tarafin canini tehli***e atmayalim allaha sukur 6 yildir arabam var o kadar yol yaptim yurtdisindayim 2 defa turkiyeye gitiim bes kurus radar cezasi odemedim ve elimden geldigince hiz kurallarina da uyuyorum ve uymanizi da tavsiye ederim kurallara uyunca radar a girme tehlikeside ortadan kalkiyor ve boylece cocukca seylerle ugrasmak zorunda olmuyoruz
    çok iyi açıklamışsın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

haha güzel bişey!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lütfen kapatalım bu konuyu artık bence saçma şeyler bunlar.kurallara uyarsak hiçbirşey olmaz atkadaşlae lütfen kurallara uyalım bu konuyuda kapatalım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşımın için çok teşekkür ederiz süperdi bi buluşş.

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri