Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ss2 2.6C

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ss2 2.6C

Arkadaslar@Mrb

SS2 kurdum ama sınyaller cok zayıf gelıyor,turksatta 7 tane kanal buldu,hotbird de hıc sınyal yok ve kanal bulmuyor,bunun sebebi ne olabılır acaba...
    Konu kingofsat tarafından (21-02-2008 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kingofsat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar@Mrb

SS2 kurdum ama sınyaller cok zayıf gelıyor,turksatta 7 tane kanal buldu,hotbird de hıc sınyal yok ve kanal bulmuyor,bunun sebebi ne olabılır acaba...
    Bu konuda yardımcı oolacak arkdasımız yok mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlaşılan yardım edecek yok...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadasım kartın versıyonu çok eski ne kadardır kullanıyon

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadasım kartın versıyonu çok eski ne kadardır kullanıyon
    ewet versiyonu cok eskı oldugunun farkındayım dostum,bu kartı 1 hafta once bır arkadasım verdı uzun zamandır kulanmıyormus ve boşta durdu ıcın bana verdı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kingofsat Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ewet versiyonu cok eskı oldugunun farkındayım dostum,bu kartı 1 hafta once bır arkadasım verdı uzun zamandır kulanmıyormus ve boşta durdu ıcın bana verdı...
    imkanın varsa hotbırd yada turksatı dısecq olmadan drek lnb baglantısıyla dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    imkanın varsa hotbırd yada turksatı dısecq olmadan drek lnb baglantısıyla dene
    Ok deniyeyım bi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar@Mrb

Malesef ülkemizdeki discq 'lerin kalitesi malum belli uyduda sorun yaratmayan discqler malesef ss2 veya yanlış söylemiyeyim tüm digital uydu karlarında sinyal kaybı veya hiç sinyal alamamaya sebeb olabilmekte bunun için mümkün olduğu kadarı ile yeni bir kablo ile çanağa direk bağlamayı deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BÜyÜk İhtİmalle Senin Çanak Anten İnce Ayar İstİyor Lnb Ayarlari Bazen Gereklİ Kontrolde Fayda Var Bİrde GÜncel Kanal Lİstesİ Yukleyebİlİrsİnİz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ss2 versiyonunua nasıl bakıyoruz arkadaşlar:49:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri