Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: stram uydu güncelleme sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart stram uydu güncelleme sorunu

ustalar ben cihazıma stram yazılımı attım fakat kanal arama sırasında uydudan güncelleme yapmıyor olamyan kanalların frekanslarını manuel olarak girmek zorunda kaldım birkaç uydu siledim bu seferde türksatı kaldırdı ustalar uydudan güncellemeyi nasıl yapabilirim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımdan sonra reset at sonraz hazır liste yukle bakalım ne olacak
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım stream yazılımda auto arama özellikle türksat uydusunda aktif değildir.Auto taratmayla bütün kanalları bulamazsın eksik bulur.O yüzden en iyisi kanal listesi atman.Başka çaren yok.Yada tek tek elinle gireceksin frekansları.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolun arkadaşlar birde kanal listesi atayımdiğerlerini hep denedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım stream yazılımını uzun zamandır kullanıyorum sadece türksat değil hiçbir uyduda şebeke araması çalışmaz. Kanal listesi atmaktan başka çareniz yoktur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SUNNNY Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım stream yazılımını uzun zamandır kullanıyorum sadece türksat değil hiçbir uyduda şebeke araması çalışmaz. Kanal listesi atmaktan başka çareniz yoktur.
    teşekkür arkadaşım bende öyle yapmayı düşünüyordum bilgi paylaştıkca güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

buradaki listeyi at kurtul: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri