Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LOST Dizisi Ekran koruyucu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

LOST Dizisi Ekran koruyucu

Diziyi takip edenler bilirler buldukları bir ambarda PC'ye sürekli
    ekranda görünen rakamları 108 dk bir girmeleri gerekiyordu.
    Sizinde yapmanız gereken ekran koruyucu devreye girince
    iptal etmek için ekranda görünen rakamları birer boşluk
    bırakarak girmeniz.Bu arada diziyi mutlaka izleyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu OLDSMAN tarafından (13-09-2008 Saat 03:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yenileme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler ederim oldsman ustat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta bu lost nedir ya hiç izlemedim ama baya ismini duymaya başladım hangi kanalda bu:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DİGİTURK kanalarında yayınlanıyor DİZİMAX ama uydudan ABC veya FOX 5 kanalından
    HD kalitesinde yayın ile izlenebiliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    DİGİTURK kanalarında yayınlanıyor DİZİMAX ama uydudan ABC veya FOX 5 kanalından
    HD kalitesinde yayın ile izlenebiliyor.
    teşekkürler ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta bu lost nedir ya hiç izlemedim ama baya ismini duymaya başladım hangi kanalda bu:49:
    gacvokem, ben 12 bölümünü indirip seyrettim pek sevemedim. Yani okadar methetmelerine bence değmez. İndirilmiş hala 13 bölümü var seyretmiyorum. CNBCE ki 24 dizisi bunlara fark atar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı Kemal Turan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gacvokem, ben 12 bölümünü indirip seyrettim pek sevemedim. Yani okadar methetmelerine bence değmez. İndirilmiş hala 13 bölümü var seyretmiyorum. CNBCE ki 24 dizisi bunlara fark atar.
    Devamını mutlaka izle

Bir tavsiyem daha PRISON BREAK hapishaneden akıl almaz
    yöntemlerle kaçış hikayesi

:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Devamını mutlaka izle

Bir tavsiyem daha PRISON BREAK hapishaneden akıl almaz
    yöntemlerle kaçış hikayesi

:45:
    Tavsiyeni dinleyeceğim ustam PRİSON BREAK ı izliyorum ama bazan işim oluyor atlıyorum. Mükemmel bir dizi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar lost dizisi TNT tvde nisan ayında yayına başlıyor adını cok duydum ama hic izlemedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla 1-2-3-4 sezon 8 bölümüde seyrettim şimdiye kadar hiç bir yada dizinin bir sonraki bölümünü bu kadar sabırsızlıkla beklemedim bence çok iyi kurgulanmış ve bayağıda bir para harcanmış dizi şahsen seyretmeyenlere tavsiye ederim eğer ilk sezondan son 4 sezon 8 bölüme kadarda seyretmek isteyen varsa bana özelten mesaj atsın indirilecek istikameti kendilerine söylim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri