Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: aciko 6225 neotion yazýlýmý...?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart aciko 6225 neotion yazýlýmý...?

arkadaþlar cihazým ilk çýktýðý yazýlýmla duruyo o yüzden sirius uydusundaki kanallarý açamýyorum sirius için gereken yazýlýmý nerden bulurum yardým edermisiniz güncel yazýlýmý indiriyorum ama zipten çýkarýrken hata veriyor...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý traider_17 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar cihazým ilk çýktýðý yazýlýmla duruyo o yüzden sirius uydusundaki kanallarý açamýyorum sirius için gereken yazýlýmý nerden bulurum yardým edermisiniz güncel yazýlýmý indiriyorum ama zipten çýkarýrken hata veriyor...
    Dosyayý zipten cýkarmadan yukleyecen yukleme programý zipli dosyayý istiyor
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

anladým peki start dowloand da basýyorum sonra cihazýn fiþini takýyorum ama yükleme baþlamýyor...?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

zannedersem onlarda 11400 muadili modül yazýlýrken mk.çalýþýr durumda oluyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý traider_17 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    anladým peki start dowloand da basýyorum sonra cihazýn fiþini takýyorum ama yükleme baþlamýyor...?
    Cihaz saat konumundayken deneyin birde
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iþçi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    zannedersem onlarda 11400 muadili modül yazýlýrken mk.çalýþýr durumda oluyor
    Yok ayný degil bu farklý bir cihaz
    Kullandýgým ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri