Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arasý

Konu: Vistalý ve Çift çekirdek Ýþlemcili Bilgisayarda Yazýlým Yükleme Sýkýntýsý Çekenler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saol cok iþime yaradý.......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tamam aradýðým þey vistada veremoluyodum yazýlým atmak icin heh þimdi artýk yaparým saol hocam bilgi icin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta bende calismior,
    bende 4tane cpu var hic biri calismiyor ve initalizing failed hep yaziyor acaba nerden hata geliyor???
    Rs kablo yeni sayilir 5nci ayda almistim.
    ve com open failed gibi birseyler yaziyor

Sizce hata nerden kaynaklaniyor?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý antseptic Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Mrb. 9400 CI uydum var kasamý deðiþtirdim çift çekirdekli iþlemci ve sp2 xp pro yüklü pc den yazýlým atamýyorum! uyumluluk modunu deðiþtirdiðimde yüklenecek dosya için bul dedikten hemen sonra loader kapanýyor! burada söylenen ayarlarý yaptým ama baþarýlý olmadým! ilk yüklemeye çalýþtýðýmda E-06 hatasý almýþtým az deneyince E-03 hatasý aldým! Eksik bir þey mi yapýyorum? yardýmcý olurmusunuz?
    Ayný sorunla ben de karþýlaþýyorum, bunu çözen var mý? Söylenen her þeyi yaptým, eðer uyumluluk modunu win98 e getirmezsem e-3 hatasý veriyor, deðitirirsem hemen kapanýyor. Çözen arkadaþlardan yardým bekliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teskkurler usta ellerýnýze saglýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elinize saðlýk

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri