Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: stream kod nasıl girilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 stream kod nasıl girilir?

Selam arkadaşlar aranıza ben yeni geldin. Kunuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.stream menülü bir cihaz kullanıyorum nasıl *** giriliyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. 22-03-2008, 01:26

Sebep
    Reklamınızı başka yerlerde yapın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tanerler Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadasi yanlis bilgilendirdiniz, girilir arkadasim..
    Konu HCakir tarafından (05-06-2008 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    *** menüsüne giriş sarı+mavi+yeşil+menü tuşlarıyla mümkün olur arkadasim.aramiza hos geldiniz....
    Konu juli tarafından (22-03-2008 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok teşekür ederim.Aranızda olmaktan gurur duyuyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HERKESE SELAMLAR at 1030 sunny den 8300 cı 12 01 A5 streme çevrilmiş cihazıma şifre girerek hangi kanallar nasıl seyredilir öğretn bizde öğrenelim birde bilgisayarla güncel kk+ dosyası atılarak aynı işlem gerçekleşmiş olurmu yani şifreleri çözmek mümkün mü? yardımcı olan arkadaşlara teşkkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    HERKESE SELAMLAR at 1030 sunny den 8300 cı 12 01 A5 streme çevrilmiş cihazıma şifre girerek hangi kanallar nasıl seyredilir öğretn bizde öğrenelim birde bilgisayarla güncel kk+ dosyası atılarak aynı işlem gerçekleşmiş olurmu yani şifreleri çözmek mümkün mü? yardımcı olan arkadaşlara teşkkürler
    Hotbirdde ***leri elle girerek izleyebileceğiniz en popüler kanal polsatdır..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı juli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    *** menüsüne giriş sarı+mavi+yeşil+menü tuşlarıyla mümkün olur arkadasim.aramiza hos geldiniz....
    Arkadaslar bende araniza yeni katildim ve benim uydu o sekilde girmedi sifre menusune
    baska bi yolu yokmu bunun ?
    O tuslara bastigimda sistem kitleniyor bi sure sonrada kapanip acilior...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qorku Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar bende araniza yeni katildim ve benim uydu o sekilde girmedi sifre menusune
    baska bi yolu yokmu bunun ?
    O tuslara bastigimda sistem kitleniyor bi sure sonrada kapanip acilior...
    cihaz bilgilerinizi verirseniz daha iyi yardımcı oluruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihaz bilgilerinizi verirseniz daha iyi yardımcı oluruz
    arkadaşımın cihaz bilgileri 12.01.A5 stream menüye ben çevirdim ama yarına kadar bekleyemedi forumdan yardım istiyor.

*** menüsüne giriş sarı+mavi+yeşil+menü tuşlarıyla mümkün ama cihazın fişi çekilip tekrar takıldığı zaman sistem kendini resetliyor.
    ve bunun düzelebilmesi için softcam tekrardan atılması gerekiyor.
    Konu JeReMo tarafından (27-12-2008 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JeReMo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşımın cihaz bilgileri 12.01.A5 stream menüye ben çevirdim ama yarına kadar bekleyemedi forumdan yardım istiyor.

Cihaz bilgileri Jeremo arkadasimizin dedigi gibidir.
    Konu qorku tarafından (27-12-2008 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri