Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: stream kod nasıl girilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qorku Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar bende araniza yeni katildim ve benim uydu o sekilde girmedi sifre menusune
    baska bi yolu yokmu bunun ?
    O tuslara bastigimda sistem kitleniyor bi sure sonrada kapanip acilior...

Bu soruya cevap verebilecek kimse yokmu gercekten ??? Sorun hala devam ediyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qorku Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu soruya cevap verebilecek kimse yokmu gercekten ??? Sorun hala devam ediyor..
    sarı-mavi-yeşil-menü dene olmazsa sarı-menü dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sarı-mavi-yeşil-menü dene olmazsa sarı-menü dene
    sari - mavi - yesil - menu tusladigim zaman cihazin onunde c6as yaziyor daha sonra 5 rakami yaziyor ve cihaz kapanip aciliyor. tekrar sunny veya ora yazilimi yuklesem olay normale donermi ? kaon veya sunny normal yailimi yukledigim zaman digi tv yi izleyebilecekmiyim yardimlarinizi bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JeReMo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sari - mavi - yesil - menu tusladigim zaman cihazin onunde c6as yaziyor daha sonra 5 rakami yaziyor ve cihaz kapanip aciliyor. tekrar sunny veya ora yazilimi yuklesem olay normale donermi ? kaon veya sunny normal yailimi yukledigim zaman digi tv yi izleyebilecekmiyim yardimlarinizi bekliyorum
    buradan sistemine uygun olan yazılımı yükle sorun düzelecektir
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri