Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Winamp ( JAVA Mp3 Player )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serrhatt7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    saol kardes ama bu senın attıgın jar dosyası degıl hep class dosyaları bunlar java degılkı calıstırmaz kı javayı destekleyen telefonlar
    arkadaşım bir çok pc de jar dosyasının simgeside rar gibidir ve sende bu jar dosyasını rar dosyası diye tekrar buraya çıkart yapmışsın sen tekrar indir dikkatli bir şekilde sadece rardan çıkart ama jar içinde aynı şeyi yapma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BasriMutaf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    OLDSMAN. rardan çıkan dosya klasor haalinde oldugu için bluetooth ile telefona atılmıyor. bu dosyaları kablo ile telefon hafızasınamı kopyalıcaz.? biraz daha açarmısın..
    gnelde java uygulamalar .jar .jad olarak oluyor. ama bu rar içerisinde açılmış klasorler var..
    telefon modelin nedir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

telefon modelım 6131 tamam yollanan rar dosyasının ıcınde jar yok ama java da yok class dosyaları var tanımıyor telefon onları ve yapan nasıl yapacak anlamadım dosya ıcınde dosya var hepsını ayrı ayrımı atacaklar tellerıne daha acıklayıcı bır anlatım lutfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serrhatt7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    telefon modelım 6131 tamam yollanan rar dosyasının ıcınde jar yok ama java da yok class dosyaları var tanımıyor telefon onları ve yapan nasıl yapacak anlamadım dosya ıcınde dosya var hepsını ayrı ayrımı atacaklar tellerıne daha acıklayıcı bır anlatım lutfen
    dediğin doğru arkadaşım şimdi denemek için bemde indirdim jar dosyası yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni dosyalar 1, mesaja eklendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi iş çözülmüştür. ilk verilenler jardan çıkartılmış.
    teşekkürler hallederiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi tamamdır kardeş tesekkurler emegıne saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benimde telefonum 6131 ama bende yapamadım. Daha doğrusu klasörü gösteriyorum ama her zaman hafıza kartındaki dosyalar okunsunmu diyor. Evet diyorum aynı soru bi daha geliyor. Müzikleri bi çalıştıramadım yani.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim telefona (GM-DST22) uyarmı acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abiler bende samsung e250 var uyarmı acaba hem bunun içinde sadece jar dosyası var jad dosyası olmadan tele nasıl atacagız bi yardım edin lüğtfen

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri