Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Redline CS-100 X Ýle Güncelleme Nasýl Yapýlýr?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý idris Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    redlýne RL-100 CSX yeni aldým astýrayý taratcam 5 kanal buluyor yardým edermisiniz ustalar
    Nasýl 5 kanal ve buldugu kanallar nelerdir ayrýntýlarý yazarsanýz yardýmcý oluruz..
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý artech Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hiç gülesim yoktu O Seçenek bütün uydularýn dahil olduðu kanal listesidir:45:
    helal sana ''artech'' kardeþ, bu cihazý ýrak'lýlar üretmedi herhalde deðilmi,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fakat söyle bir sorun var bu yeni günceleme frekansi 12121 H 7200 frekans Türkiyede cekiyor herhalde ben Almanyada yasiyorum bende Redline cs-100x var Almanya Hamburgta bu yeni frekans cekmiyor yani sinyal yok tabiiki sinyal olmayincada güncellemede olmaz bu sorunu gidermezlerse cok sikayet alirlar ve ciyazlarin alim satimi yavaslar bence zarar ederler avrupada yasayan vatandaslarimiz izleyemez güncelleme olmayinca saygilar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý idris Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    redlýne RL-100 CSX yeni aldým astýrayý taratcam 5 kanal buluyor yardým edermisiniz ustalar
    peki hangi kanallari buldu onu yaz bakalým astýraya mi aitmi ben astiraya ait deðil diyorumn ama hade neyse

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar cihazým rl100csx dir fakat yeni yazýlýmý attýktan sonra kumandadan cihazý kapatýp açtýðým zaman yayýnlarýn hiç biri gelmiyor taki cihazýn arkasýndan acýp kapatana kadar ac kapa yaptýðýmda yayýnlar geliyor bu yazýlýmdanmý yoksa yoksa cihazdamý bir sorun var öncelerde böyle yapmýyordu boot yapýp açýyordu ustalarýmdan ricam bir cevap verirseniz sevinirim selametle kalýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HAKAN0403 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam arkadaþlar cihazým rl100csx dir fakat yeni yazýlýmý attýktan sonra kumandadan cihazý kapatýp açtýðým zaman yayýnlarýn hiç biri gelmiyor taki cihazýn arkasýndan acýp kapatana kadar ac kapa yaptýðýmda yayýnlar geliyor bu yazýlýmdanmý yoksa yoksa cihazdamý bir sorun var öncelerde böyle yapmýyordu boot yapýp açýyordu ustalarýmdan ricam bir cevap verirseniz sevinirim selametle kalýn.
    sevgili arkadaþým öncelikle cihazýnýzý sistem ayarlarý sistem bölümünde bulunan bekleme modu mesaj/*** yazan kýsmý güncelleme pc moduna alýn
    bu cihazýnýzýn kapandýkdan sonra açýlmamasý ve cihazýn þiþme problemini ortadan kaldýrýr çünkü cihaz mesaj *** bölümünde olursa uyduda olan *** dosyasýný kapattýgýnýzzaman günceller ve cihaz açýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstadlarým ben bu iþlerden anlamýyorum zone avrupa kanalýlýný izliyemiyorum zone kanallarý açýk mümkünse yardýmcý olurmusunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyiya ona sukur edin siz benim cihaz hiçbi halt acmýyo. ustelik hotbirtten ayrýlýp astraya falan gecseniz bence hada fazla kanal izleyebilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal 24 de ne oldu????? Hafta sonu almanya maçýný izliyorduk.O da gitti.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar POLSAT paketi açýk þu an. Alýcýnýza k€y güncellemesi yaptýrýn ve bir polsat kanalý üzerinde açýlana kadar bekleyin, açýlýr. Ýyi seyirler.
    Saygýlar.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri