Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: CS 100x Resimli Cardsharing Açıklaması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Deneyen arkadaşlar varmı?Çalışması nasıl kesik kesik bir görüntü alınacaksa kart almaya deymez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kolay gelsin

kolay gelsin.
    bu anlattıklarınız sadece cs 100X içinmi geçerli yoksa RL-100CSX modelindede kullanabilirmiyiz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JeReMo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kolay gelsin.
    bu anlattıklarınız sadece cs 100X içinmi geçerli yoksa RL-100CSX modelindede kullanabilirmiyiz?
    aşağıdaki linki inceleyeın arkadaşım.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

"Invalid configürasyon!check your config file csc konfig" bu uyarının anlamı nedir? Niçin almış olabilrim.Onceleri com port eror uyarısı veriyordu. Config dosyasına (not defteri formatında) server bigilerini verilen düzene göre girdiğim haldesürekli bu uyarıyı veriyor.Sürekli 00/00 gösteriyor.Laptop kullanıyorum.Kablolarda bir uyumsuzluk söz konusu olabilir mi??? Lütfen bi yardım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Redline RL 10 CSX kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cardsharing yapmak istiyorum.Redline rl10 csx kullanıyorum.Acer laptopla denememe rağmen bir türlü bağlantı kuramadım. Galiba pc redline alıcıyı tanımadı.Tanıması için ne yapmalıyım.Driver ı var mı. Usb to rs 232 kablo kullanıyorum. Sonuç almam için yardım istiyorum.,Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

newcamd serverimiz yarın devreye giriyor tamamen ucretsiz verilecek.isteyenler icin özel mesaj(pm)den yardım alabilrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sever için yardım ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Rl 100 cs x

Daha nce rl cs10x kullanıp card sharing yapıyordum.Yer değişikliği nedeniyle rl 100cs x aldım.Card sharing yapamıyorum
    Slep tuşuna basıp 111 yaptığımda 00 11 sat cs seçeneği geliyor .Başka seçenek yok.Rl 10daki ecm seçeneği bunda yok.Dolayısıyla serveri girdiğim ve server bilgileri pc de yer aldığı halde data almadığı için kart paylaşımı yapamıyorum.Bilgisi olan varsa bi yardım lütfen.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu cccam la oluyor mu deneyen oldu mu.
    worldpad csc ye cline girsek acar mı

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri