Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: CS 100x Resimli Cardsharing Açýklamasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deneyen arkadaþlar varmý?Çalýþmasý nasýl kesik kesik bir görüntü alýnacaksa kart almaya deymez.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart kolay gelsin

kolay gelsin.
    bu anlattýklarýnýz sadece cs 100X içinmi geçerli yoksa RL-100CSX modelindede kullanabilirmiyiz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý JeReMo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kolay gelsin.
    bu anlattýklarýnýz sadece cs 100X içinmi geçerli yoksa RL-100CSX modelindede kullanabilirmiyiz?
    aþaðýdaki linki inceleyeýn arkadaþým.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

"Invalid configürasyon!check your config file csc konfig" bu uyarýnýn anlamý nedir? Niçin almýþ olabilrim.Onceleri com port eror uyarýsý veriyordu. Config dosyasýna (not defteri formatýnda) server bigilerini verilen düzene göre girdiðim haldesürekli bu uyarýyý veriyor.Sürekli 00/00 gösteriyor.Laptop kullanýyorum.Kablolarda bir uyumsuzluk söz konusu olabilir mi??? Lütfen bi yardým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Redline RL 10 CSX kullanýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cardsharing yapmak istiyorum.Redline rl10 csx kullanýyorum.Acer laptopla denememe raðmen bir türlü baðlantý kuramadým. Galiba pc redline alýcýyý tanýmadý.Tanýmasý için ne yapmalýyým.Driver ý var mý. Usb to rs 232 kablo kullanýyorum. Sonuç almam için yardým istiyorum.,Þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

newcamd serverimiz yarýn devreye giriyor tamamen ucretsiz verilecek.isteyenler icin özel mesaj(pm)den yardým alabilrler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sever için yardým ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Rl 100 cs x

Daha nce rl cs10x kullanýp card sharing yapýyordum.Yer deðiþikliði nedeniyle rl 100cs x aldým.Card sharing yapamýyorum
    Slep tuþuna basýp 111 yaptýðýmda 00 11 sat cs seçeneði geliyor .Baþka seçenek yok.Rl 10daki ecm seçeneði bunda yok.Dolayýsýyla serveri girdiðim ve server bilgileri pc de yer aldýðý halde data almadýðý için kart paylaþýmý yapamýyorum.Bilgisi olan varsa bi yardým lütfen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu cccam la oluyor mu deneyen oldu mu.
    worldpad csc ye cline girsek acar mý

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri