Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Progdvb Powerinstall Sürümler ve Kurulumu ( Resimli Anlatım )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm. teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım emeğine sağlık anlatımın için gerçekten çok teşekkürler buna bakarak 7.7.2'yi kurdum güncel kanal listesini de yükledim fakat kanal değiştirirken aşağıda resimdeki hatayı veriyor bu neden kaynaklanır nasıl çözümleyebilirim.

TEŞEKKÜRLER....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam

@ŞAVKÇI09

Sorun büyük ihtimal codecten kaynaklanıyor pc de kurulu olan codecleri kaldırın pc nizi yeniden baslatın..daha sonra Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. indirebileceğiniz k-lite codec pack i kurun pc yi tekrar yeniden baslatın..

Bu islemleri uyguladıktan sonra tekrar kanalları kontrol edin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

k lite codece pack var elimde bi kurup bakayım deneeeyeyim sonucu belirtirim ama işleetim sistemini yeni kurdumo yüzden codeci yükleeemeye bile fırsat bulamadım sadece gom player kurulu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gom playerdan yapar mı ki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gom playerdan yapar mı ki
    Gom player'la bi alakasını olcagını sanmıyorum,işletim sistemini yeni kurdugunuzdan dolayı codecle alakalı büyük bir ihtimal..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gom player'la bi alakasını olcagını sanmıyorum,işletim sistemini yeni kurdugunuzdan dolayı codecle alakalı büyük bir ihtimal..

ben program ekle ve kaldırda codec göremedim bi de sen bakarmısın
    cyberlink power dvd var ama onun codeci filan varsa içinde o yaparrrrrr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende göremedim

Codeci yükle de üstad ona göre bakalım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende göremedim

Codeci yükle de üstad ona göre bakalım...
    Codec'i yükledim pc'yi rebot ettim değişen bir şey yok aynı hatayı veriyor dahası kanal açıyor mu diye baktığımda trt-1 ve cnntürk'e bakmıştım diğer kanallara bakmamıştım fakat şimdi diğer kanalara baktığımda gördüm ki 27 aralıktan önceki kanallar var halbuki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yüklemiştim şimdi bir de bu çıktı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence yükledigin her şeyi sil ve yeni baştan yükle

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri