Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Progdvb Powerinstall Sürümler ve Kurulumu ( Resimli Anlatım )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bence yükledigin her şeyi sil ve yeni baştan yükle
    Bende öyle düşünmüştüm bi deneyeyim bakalım sonucu belirtirim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

prog dvb yi sildim ama düzelmedi cyberlink power dvd kuruluydu bende onu sildim hata sorunu düzeldi artık hata vermiyor kanal geçişlerinde fakat trt ve cnnturk ten başka hiçbir kanal yok 27 aralıktan önceki gibi halbuki 16,02 ddeki kanal listesini yükledim kanal listesi yüklenmedi mi ne yapabilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sizze şöle anlatayım ya yüklerken yanlış yüklüyosunuz yada pcnizde eksiklikler var powerınsattal kuruluma geçmeden önce bir pencere çıkar ve orda örnegin kb19856 der böle bir şey sizdede çıktımı eger çıktıysa pcnizde eksiklişk var demektir orda yazan kb.... onu microsoftun sayfasından indirin ve pcnize kurun düzelebilir ayrıca directX 9.0c yüklediniz mi sisteminize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sizze şöle anlatayım ya yüklerken yanlış yüklüyosunuz yada pcnizde eksiklikler var powerınsattal kuruluma geçmeden önce bir pencere çıkar ve orda örnegin kb19856 der böle bir şey sizdede çıktımı eger çıktıysa pcnizde eksiklişk var demektir orda yazan kb.... onu microsoftun sayfasından indirin ve pcnize kurun düzelebilir ayrıca directX 9.0c yüklediniz mi sisteminize
    power instal'ı birinci mesajta anlatılan şekilde aynen kurdum resimdeki anlatılanlardan başka bir şey çıkmadı sonra da sizin 16.02 de vermiş olduğunuz kanal listesini yükledim başka bir şey olmadı codec ten kaynaklanan sorunumu çözdüm o bitti ama şimdi kanalları nasıl güncelleyebilirim directx 9 yüklemedim kanal listesini yükledikten sonra eski kanal listesini backup klasöründe bulabilirsiniz dedi be bitti.ama şu an kanal listesi eski kanal listesi 27 aralıktan önceki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

özellikle progdvb yi yüklerken sorun yaşayan ve yükledikten sonrada kart bulununamadı hatasını gören arkadaşlar aşağıdaki vereceğim proğramla driverinizi tamir veya yükselterek
    bu sorundan kurtulun bende çok sorun yaşıyordum bunu bir arkadaş bir siteye yüklemiş ben çekip denedim sonuç süper proğram türkçe ve ben şu anda progdvb 7.7.3 ü sorunsuz izliyorum daha önce devamlı hata aldığım için hiç denememiştim ama bu proğram dertlerimi bitirdi tavsiye ederim.bunu sunan arkadaşa çok teşekkürler

link burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    özellikle progdvb yi yüklerken sorun yaşayan ve yükledikten sonrada kart bulununamadı hatasını gören arkadaşlar aşağıdaki vereceğim proğramla driverinizi tamir veya yükselterek
    bu sorundan kurtulun bende çok sorun yaşıyordum bunu bir arkadaş bir siteye yüklemiş ben çekip denedim sonuç süper proğram türkçe ve ben şu anda progdvb 7.7.3 ü sorunsuz izliyorum daha önce devamlı hata aldığım için hiç denememiştim ama bu proğram dertlerimi bitirdi tavsiye ederim.bunu sunan arkadaşa çok teşekkürler

link burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    driver parck solution 12,3 mevcut bende onunlar güncelledim ama hala aygıt başlatılamadı diyor.... elembi demibir problam yapıyoruz acaba... binada merkezi sistem var.. ayarları nasıl yapacagım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenk.k Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam, avermedıa a-700 dvb-s tv kartım var. pwer ınstall kurarken sorunla karşılaşıyorum ve program çalışmıyor. bu konuda ne yapmamı önerirsiniz. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
    merhaba ..
    avermedıa a-700 dvb-s tv kartınızın yazılımı ile ilgili sorun yaşamaktasınız... yazılım güncelleme ile sorun çözülmez ise 11820 Teknoloji Destek Hattından yardım alabilirsiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben programı bulamıyorum. Yardım lütfen...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

grazie

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri