Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Progdvb Powerinstall Sürümler ve Kurulumu ( Resimli Anlatým )

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm. teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým emeðine saðlýk anlatýmýn için gerçekten çok teþekkürler buna bakarak 7.7.2'yi kurdum güncel kanal listesini de yükledim fakat kanal deðiþtirirken aþaðýda resimdeki hatayý veriyor bu neden kaynaklanýr nasýl çözümleyebilirim.

TEÞEKKÜRLER....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam

@ÞAVKÇI09

Sorun büyük ihtimal codecten kaynaklanýyor pc de kurulu olan codecleri kaldýrýn pc nizi yeniden baslatýn..daha sonra Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. indirebileceðiniz k-lite codec pack i kurun pc yi tekrar yeniden baslatýn..

Bu islemleri uyguladýktan sonra tekrar kanallarý kontrol edin..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

k lite codece pack var elimde bi kurup bakayým deneeeyeyim sonucu belirtirim ama iþleetim sistemini yeni kurdumo yüzden codeci yükleeemeye bile fýrsat bulamadým sadece gom player kurulu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gom playerdan yapar mý ki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ÞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    gom playerdan yapar mý ki
    Gom player'la bi alakasýný olcagýný sanmýyorum,iþletim sistemini yeni kurdugunuzdan dolayý codecle alakalý büyük bir ihtimal..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gom player'la bi alakasýný olcagýný sanmýyorum,iþletim sistemini yeni kurdugunuzdan dolayý codecle alakalý büyük bir ihtimal..

ben program ekle ve kaldýrda codec göremedim bi de sen bakarmýsýn
    cyberlink power dvd var ama onun codeci filan varsa içinde o yaparrrrrr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende göremedim

Codeci yükle de üstad ona göre bakalým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende göremedim

Codeci yükle de üstad ona göre bakalým...
    Codec'i yükledim pc'yi rebot ettim deðiþen bir þey yok ayný hatayý veriyor dahasý kanal açýyor mu diye baktýðýmda trt-1 ve cnntürk'e bakmýþtým diðer kanallara bakmamýþtým fakat þimdi diðer kanalara baktýðýmda gördüm ki 27 aralýktan önceki kanallar var halbuki Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yüklemiþtim þimdi bir de bu çýktý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence yükledigin her þeyi sil ve yeni baþtan yükle

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri