Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: LNB Seçimi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart LNB Seçimi

Arkadaşlar, 120 cm BAFF marka (Sac) parabol hareketli çanağım var. Ancak LNB'si çok eski ve sradan. LNB'yi değiştirmek istiyorum. Bu çanağa en uygun kaliteli LNB hangisi acaba? Daha önce LNB'lerin anten seçtiğini falan duymuştum. Bu yüzden böyle bir araştırmaya girdim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaş lnb alırken 0.3 db bir yazı var üzerinde buna dikkat et ayrıca çin malı olmassa iyi olur tabi inverto lnb bulabilrsen harika olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı tavlusun Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaş lnb alırken 0.3 db bir yazı var üzerinde buna dikkat et ayrıca çin malı olmassa iyi olur tabi inverto lnb bulabilrsen harika olur
    Arkadaş doğru demiş desibeline dikkat etmelisin.Sharp veya next lnb işini görür.Ben olsam inverto ya o kadar para vermem doğrusu.:45:
    Konu ŞAVKÇI09 tarafından (29-03-2008 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım Yanlışı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilinen bir marka al yeterli gelir sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inverto - sharp - MTİ lnb lerden hangisini tavsiye edersiniz? internette bayağı bir araştırdım. her birinin değişik değişik modelleri var ve fiyat farkları da tabii. bu lnb leri deneyen arkadaşlar varsa bu 3 markadan hangisini (ve de hangi modelini) tavsiye ettiklerini yazsalar memnun olurum.

Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi modellere oluyor drembox ta işe yarıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

LNB Ler cok cesitlidir fakat en son ve cok kuvvetli LNB cikti 0,1 Dir bundan sasmayiniz.
    Bilginize arz olunur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben 120 cm lik motorlu canağımda MTI super LNB kullanıyorum Astra gibi uydularda faydası var ama turksat -hotbırd-sırıus gibi uydular için normal bir LNB yeterli olur. MTI yada Inverto black olabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri