Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Vista Service Pack 1 Türkçe Kullanýma Hazýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým teþekkürler ellerine saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý camero Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým teþekkürler ellerine saðlýk.
    eyvallah.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler dostum indiriyorum þimdi bakalým benim vista da hýzlanacak mý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý umuter Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler dostum indiriyorum þimdi bakalým benim vista da hýzlanacak mý
    temiz yeni kurulmuþ bir vista üzerine kurulursa daha saðlýklý olur düþüncesindeyim. þahsen ben öyle yaptým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler arkdaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kurulum sýrasýnda bi hata oluþuyor bir kaç kez denedim olmadý sizde durum nasýl windows updateyi denedim hiç bir güncellemeye ulaþýlamadý diyor gerçi yüklemek gerekli oda düþünülebilir sorunsuz çalýþýyor ama iþte dürtüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MayVAZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kurulum sýrasýnda bi hata oluþuyor bir kaç kez denedim olmadý sizde durum nasýl windows updateyi denedim hiç bir güncellemeye ulaþýlamadý diyor gerçi yüklemek gerekli oda düþünülebilir sorunsuz çalýþýyor ama iþte dürtüyor
    bugun 6 ayrý bilgisayara kurdum. hiç birinde problem olmadý. sanýrým senin sisteminde bir problem olabilir. bu arada benim kurduklarým temiz bir format sonrasý vista + sp1 kurulumu. yani bazý bilgilere göre uzun zamandýr kullanýlan vistanýn üzerine kurulurken hata verebiliyor.güncelleme olarak hiç denemedim. varsa spack kuruyorum yoksa güncelleme iþini sevmiyorum. saygýlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vistayý kurduktan hemen sonra dimi hiçbir iþlem yapmadan yapýyorsun heralde ?? bizler hatalar yaptýk onlar daha iyisini ürettiler bizlerde sanýyoruz ki bize bedavadan vista verdiler aslýnda adamlar buiþler için para harcýyorlar profersyonel ekiplerle denemeler yapýyorlar bizlerden çaldýklarý bilgilerle de yeni ve daha yeniyi üretiyorlar ...
    Konu MayVAZ tarafýndan (13-05-2008 Saat 19:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MayVAZ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    vistayý kurduktan hemen sonra dimi hiçbir iþlem yapmadan yapýyorsun heralde ?? bizler hatalar yaptýk onlar daha iyisini ürettiler bizlerde sanýyoruz ki bize bedavadan vista verdiler aslýnda adamlar buiþler için para harcýyorlar profersyonel ekiplerle denemeler yapýyorlar bizlerden çaldýklarý bilgilerle de yeni ve daha yeniyi üretiyorlar ...
    aynen. vistayý kurdun.driver bile tanýtmadan service pack kuruyorum. sonrada þahsi ayarlarý vs.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eywallah konu anlaþýlmýþtýr

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri