Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Animasyonlu Seri Dönüşümlerde Kullanılmak Üzere Bootloader, Kup, Dönüşüm Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samandöken Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş çok güzel bir çalışma olmuş bence her siteye senin gibi arkadaşlar lazım teşekkürler
    Tşk. dostum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta bu yazılımların bize ne faydası var
    ikiside aynı yeni birşey yok ki
    ha kaon ha sunny
    fark nerede?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende anlamadım şimdi yazılımı yeni olan her yazılımı atabiliyormuyuz mesala 7010dcız 12 .c1 a5 benim 9030 fta gibi cihazlara birAz acarsanız sevinirim hata hangi yazılımları cihazıma kullanabilirim bunu aydınlatırsanız daha çok sevinirim TŞK..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vitaro vermiş olduğun linklerde dosyaları rapidshare'den indiremiyorum.linkleri bir kontrol edermisin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baretta29 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta bu yazılımların bize ne faydası var
    ikiside aynı yeni birşey yok ki
    ha kaon ha sunny
    fark nerede?
    Kaon yazılımlarını attıktan sonra sunny e dönüş olmuyordu bu dosyalarla artık mümkün cihazın orj. yazılımına kullanmak mutlaka avantajlıdır..

Alıntı serkan_37 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende anlamadım şimdi yazılımı yeni olan her yazılımı atabiliyormuyuz mesala 7010dcız 12 .c1 a5 benim 9030 fta gibi cihazlara birAz acarsanız sevinirim hata hangi yazılımları cihazıma kullanabilirim bunu aydınlatırsanız daha çok sevinirim TŞK..
    Sizinki cihaz c board bu dosyalar animasyonlu seri dönüşümlerinde kullanıyor..9030 fta cihazınızda kaon yazılımı varsa bu dosyalarla sunny yazılıma geri dönebilirsiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fakara Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vitaro vermiş olduğun linklerde dosyaları rapidshare'den indiremiyorum.linkleri bir kontrol edermisin.
    linkler çalışıyor sıkıntı yok linklerde.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki hocam yazılımı yüklerken şöyle bir sorunla karşılaştım cihaz açılırken ekranda leoder yazısı olan L.1.02 kalıyor bilgilendire bilirmisin

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acil yardı hcakir hocam dünüşümü yapıyordum sunny den kaona ama maalesef bu durumla karşılaştım kurtarma yazılımı var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ceyo_49 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    acil yardı hcakir hocam dünüşümü yapıyordum sunny den kaona ama maalesef bu durumla karşılaştım kurtarma yazılımı var mı
    Her konuya yazmanıza gerek yok üstad,yazılan her mesaja bakıyorum ben siz meraklanmayın ben görmesemde diğer arkadaşlar görür..!

Dönüşüm yazılımı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler,emeyinize sağlık

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri