Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Stream TPS Au Yazılımları Hakkında..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tps ler açılınca herkesin sesi soluğu kesilmiş... acaba neden ... herşey sistem değiştirince tekarar başlayacak.....o zaman ne olacak acaba....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı best1971 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tps ler açılınca herkesin sesi soluğu kesilmiş... acaba neden ... herşey sistem değiştirince tekarar başlayacak.....o zaman ne olacak acaba....
    O zaman yine başlarlar nerede kaldı yazılımlar diye..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon10

Alıntı best1971 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    boşver kardeş...ne olacaksa olacak..şu an açılıyosa oturup seyir zevki yapıcaz...gittiği zamanda HCakir 'in yakasına yapışırız..''Nerde kaldı bu yazılımlar'' diye...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar neyin tartışması var burda tabiki next önde olacak özellikle plus serisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

HCakir usta kolay gelsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımların artık gelmesini beklemeliyiz.. artık bu durumun ne kadar süreeği belli olmaz...........

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bulletfromhell Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gittiği zamanda HCakir 'in yakasına yapışırız..''Nerde kaldı bu yazılımlar'' diye...
    aslında hçakır ustayı yazılımları vermediği hakkında mahkemeye verelim idam ile yargılayalım asalım gitsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yumatu cihazlardan aldığım bazı rsa kiyler,hergün ilerleme kaydediyorum,umarım başarırım ve sizleri öksüz bırakmam..

Bunlar au yapan kiylerin bi bacağı yavaş yavaş hepsini buluyorum,ama en önde polsat au geliyor..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yumatu cihazlardan aldığım bazı rsa kiyler,hergün ilerleme kaydediyorum,umarım başarırım ve sizleri öksüz bırakmam..

Bunlar au yapan kiylerin bi bacağı yavaş yavaş hepsini buluyorum,ama en önde polsat au geliyor..
    ALLAH yardımcın olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart stream

thank you for the firm

Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri