Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Stream TPS Au Yazýlýmlarý Hakkýnda..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar söylemek zor ama artýk bu cihazlarýn devrini bitirdiler.Kaon tabanlý cihazlara 1.5 senedir yazýlým çýkmýyor.Stream yazýlým ve kaon team clasico yazýlýmlarý ile idare edildi ama artýk o yazýlýmlarýnda sonu geliyor.Belki bir müddet daha C board'lu cihazlara yazýlým çýkarýrlar o kadar.
    Üstad bu kadar karamsar olmaya gerek yok,bakacaðýz çaresine sizde bulduðunuz *** yada herhangi bir au source dosyasýný bizlerle paylaþýrsanýz,bu kapsamda iþleme alýrýz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yolun açýkolsun bizler herzaman yanýndayýz habib kardeþim sunny ve kaonu güldür
    inþ bizlere enyakýn zamanda sevindirici haberleri verirsin birçok arkdaþým beklemekte yeni yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu iþleri anlamakta zorluk çekiyorum.Nasýl oluyorda baþka cihazlar gösteriyor???yani konu baþka cihaz mý almak? hadi aldýk o zaman bunun sonu yok gibi gözüküyor....!!!yanlýþmýyým sayýn üstadlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam Allah yardýmcýn olsun.Baþlamak baþarmanýn yarýsýdýr.Seninde baþaracagýna inanýyorum.Kolay gelsin. :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kaon atabanlý cihazlarýn sonu geldi anlaþýlan gevur milleti iþte ama bizim üstatlar bu iþi çözeceðine inanýyorum bizler zeki milletiz üstatlara baþarýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Üstad bu kadar karamsar olmaya gerek yok,bakacaðýz çaresine sizde bulduðunuz *** yada herhangi bir au source dosyasýný bizlerle paylaþýrsanýz,bu kapsamda iþleme alýrýz..
    basarilar dilerim kardesim ;herzaman seninleyiz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kodlar olsada cihazýn kendi fabrika yazýlýmý olmasýda lazým ...yani cihazlarýn emusuz yazýlýmýnýn kodlarý bilinmesi lazým deðil mi...yine arkadaþlara allah yardýmcý olsun....azimle yapýldýktan sonra olmaz diye yok yapýlabilir ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar herkese selam..

Öncelikle yazýlýmlarýn gecikmesi hakkýnda bizlerde kýzgýnýz,yazýlýmlar mutlaka gelecektir,ama bugün ama yarýn bilinmez, bizlerin böyle eli baðlý oturup kalmasýna deli oluyorum zaten insanýmýz hazýra alýþmýþ fakat hazýra dað dayanmaz birgün destek komple gidecek ve o zaman herkes kendi çaresine bakacak..

Bu konuyu asýl açýþ amacým yazýlým geliyormu gelecek mi sorularýný bu konudan devam ettirmek,bende isterdim kendimiz biþeyler yapýp tps au iþlemini gerçekleþtirelim ama malesef yaptýðýmýz iþler sýnýrlý..

Fakat kendi çalýþmalarýmdan gözlemdiðim þunlardýr ki Tps,Polsat,Digi,Pw,Digi Tv gibi basit þifreleme sistemiyle çalýþan kanallarýn au olayýnýn ecm & emm & rsa & idea kiyleriyle mümkün olduðu,ben elimden geldiðimce vPlug dosyalarýndan emuya uyarlamaya çalýþýyorum dreambox a bakýyorum,next yazýlýmlarýna bakýyýyorum çalýþma mantýklarýný çözmeye çalýþýyorum..

Bizim cihazlarýmýzýnda next cihazlardan hiçbi fark yok ha bi fark illaki olacaksa iþte o da Arkasýnda güclü yazýlým desteðidir,Farkýndaysanýz adamlar adul.t kanallarý au yapmak için uðraþmýyor biz cihazýmýza özellik katýyoruz diyor kart okuyucuyu geliþtiriyor..

Bu yukarýda bahsettiðim kanallarla ilgili çalýþmalarým,araþtýrmalarým hergün sürmekte fakat malesef bu dosyalar net ortamýan düþmemektedir..Bu dosyalarý next firmasýndan dilencilik yaparak almaya çalýþacaðým,Sadece ve sadece Kaon gibi bi efsane markanýn ölmemesi için uðraþýyorum,Bu þifreleme sistemlerinin source kodlarýný herhangi bi firmadan illaki next olacak diye kaide yok bulmaya çalýþýyorum ve bu durumu sizlerle paylaþmak istedim..

Yanýmda bulunanlardan ve destek çýkanlardan da Allah Razý olsun..
    valla anladýðýmýz bi mevzu olsa sonuna kadar yardým edelim sana ancak ben sadece kullanýcý boyutunda iyi olduðumu iddia edebilirim...source kodlar,yazýlým uyarlamak vs. beni aþar...belki kucer06 usta sana destek çýkabilir ancak iþ yine sende bitecek gibi gözüküyor...Allah kolaylýk versin...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

suan tps acik durumda 12.01.a5. bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

suan tps acik durumda 12.01.a5. bilginize...

Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri