Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: arkadaşlar destek isteyelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart arkadaşlar destek isteyelim

yazılım artık geçtik barı softcam versinler oda yok nasıl yapıldıgını veya dck ya nasıl çevrilecegini açıklasınlar bari kendimiz bişeyler yapalım firmadan destek beklemiyoruz hadi sesimizi duyuralımmmmmm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım boşuna bekleme bu seriye yazılım gelmez yeni cihaz alın bence ben bile 11400 cihazın uzerine baya cihaz degiştirdim..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9400 vcı kullanıyorum memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla arkadaşlar bende GM 11400cimin üstüne REDLİNE aldım şimdilik çok menmunum. Uydudan güncellemeler geliyor paketler gittikçe.
    Konuyu açan arkadaş sofcam eğer şifreler gelirse verilir ancak bizim alıcıları paketlerin geçtiği şifreleme sistemlerini desteklemediği için hazırlayamıyoruz. Bunun için firmanın buna uygun yazılım vermesi gerekir. Ama bu firema yazılım yerine serini 100 bine çıkarma derdinde. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendeki cihazda 11400.bi polsatı acıyo baska bişey yok.acaba ne olacak sonu bu cihazın bilmem!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ohhhhhhhhhh beeeeeeeeeee dünya varmış yumatuIQ aldım rahatıma diyecek yok 11400 cıhazıda saksı altlığı yaptım cok güzel oldu az kalsın kanser olacaktım yumatunun yazılımı her zaman var adamlar sanki başında uyuyor şifreleme sistemi değişti hemen yazılım veriyorlar hemde hepsi auto zararın neresinden dönülürse kardır gm olan arkadaşların allah sabırlar versin sağlıklı günler dilerim....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri