Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sunny GÜnlÜk Absat Edİtlİ Yazilimlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

engel mi var?

benim verdiğim dosya neden editlendi ?
    dostum engel olduğundan değil aynı konu memedim tarafından verildiği için ve konular dağılmaması için ben birleştirdim
    Konu HCakir tarafından (23-04-2008 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı doğan_18 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mrb hocam
    sizden bir ricam olacak ben de ora marka bir makine var.2005 yılında emusuz sunny marka yazılım yüklemiştim.Şimdi bazı kanallar yok.yeni yazılım atmak istiyotum yardımcı olursanız memnun olurum.Makinenin Özellikleri : Model AT 7010 DCIZ İnf : 10.05.21 CFCB SW :V.02.00.07 HW :V12.01.A5 Loader :V.2.1.9 v3 CA :2.2.5 şimdidern teşekkürler
    Sunny yazılım desteğini kesti,o yüzden sizin cihazınıza kaonteam yazılımı öneririm,şebeke arama aktifdir..sunny yazılımını aratmaz,yazılımda tps yoktur..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kup230 ile engineer modda yüklenecektir,cihazda başka bi yazılım varsa önce kurukafa yükleyin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sunny yazılım desteğini kesti,o yüzden sizin cihazınıza kaonteam yazılımı öneririm,şebeke arama aktifdir..sunny yazılımını aratmaz,yazılımda tps yoktur..

Kup230 ile engineer modda yüklenecektir,cihazda başka bi yazılım varsa önce kurukafa yükleyin..
    bak buraya verdiğim dosya editleniyor??? umuter

benim verdiğim dosya kke değil buraya yönlendirdi umuter arkadaşımız?veya forum açıyor kapanıyor,sorun mu var yanlış anlama olmasın

şimdi millet sorun yaşamış memedim arkadaşın verdiği dosyada ben de link verdim ama editlendi,bunu düzeltelim ltf.sevgilerimle..
    Konu Pegasoft tarafından (23-04-2008 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekstra ilave

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=Pegasoft;302517]bak buraya verdiğim dosya editleniyor??? umuter[/QUO

slm kardeş makinede şuan sunny emusuz yazılım yüklü kuru kafayı nerden indirebilirim.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pegasoft birincisi burası chat odası değil her aklına gelen kelime için ard arda mesaj yazma sadece yazdığın mesajları editle ilave yazacaklarını yaz diğer konuya gelince yukarda açıklamasını yaptım ve o konuda verdiğin linki burda da verdin zaten başka bir sorunun var mı?? anlamadım konular hepsi birlikte gitsin diyorum anlatıyorum okumadan sürekli aynı şeyleri yazıyorsun!!!sadece 1 mesaj üstte var açıklamam tekrar oku!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hçakır hocam slm
    kuru kafayı nerden indirebirim hürmetler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    pegasoft birincisi burası chat odası değil her aklına gelen kelime için ard arda mesaj yazma sadece yazdığın mesajları editle ilave yazacaklarını yaz diğer konuya gelince yukarda açıklamasını yaptım ve o konuda verdiğin linki burda da verdin zaten başka bir sorunun var mı?? anlamadım konular hepsi birlikte gitsin diyorum anlatıyorum okumadan sürekli aynı şeyleri yazıyorsun!!!sadece 1 mesaj üstte var açıklamam tekrar oku!!
    arkadaşım ilk kez bu forumda başıma geliyor,yazdığım mesaj forumda anında çıkmıyor sorun bu bence chat olayı için yanlış düşünüyorsun.amacım insanlara faydalı olabilmek,herşey gönlünüzce olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=doğan_18;302524]
    Alıntı Pegasoft Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bak buraya verdiğim dosya editleniyor??? umuter[/QUO

slm kardeş makinede şuan sunny emusuz yazılım yüklü kuru kafayı nerden indirebilirim.teşekkürler
    burdan makinende antivirus programı açıksa uyarı verebilir ama kaldır ve yükle kolay gelsin
    :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli dostum çok teşekkürler ellerine sağlık saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı doğan_18 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hçakır hocam slm
    kuru kafayı nerden indirebirim hürmetler
    Buyur burada..

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri