Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Sunny GÜnlÜk Absat Edİtlİ Yazilimlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

keşke imkan olsada yazılımlar haftalık olsa...iki günde bir yazılım atarsak cihazın flash'ını yemeyiz inşallah....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1. mesajdaki yazılımlar bin olarak değil abs dosyası olarak gözüküyor hal böyle oluncada kuplar görmüyor.saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı darke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1. mesajdaki yazılımlar bin olarak değil abs dosyası olarak gözüküyor hal böyle oluncada kuplar görmüyor.saygılar
    Şimdi diğer makineden denedim evet winrar açmıyor ve acayip bi format olarak gördü entresan bi durum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosyayı birlikte aç deyin ve gelen program listesinden winrar seçin ve OK.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HCAKİR usta absat auto yazılımını şu şekilde denedim oldu.binupdate programı ile günlük verilen aes ***lerini yazılma ekledim.sonra kaon au fixer programı ile de fixleyince oldu.çalıştı yazılım.absat paketi auto oldu.sizin program dediğiniz kaon au fixer adlı program olmalı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı firelove Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    HCAKİR usta absat auto yazılımını şu şekilde denedim oldu.binupdate programı ile günlük verilen aes ***lerini yazılma ekledim.sonra kaon au fixer programı ile de fixleyince oldu.çalıştı yazılım.absat paketi auto oldu.sizin program dediğiniz kaon au fixer adlı program olmalı.
    Kaon au fixer a gerek yok zaten o program çalışmıyor eski au sistemine göredir,sadece binupdate programını kullanarak yaparsanız daha sağlıklı çalışır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kaon au fixer a gerek yok zaten o program çalışmıyor eski au sistemine göredir,sadece binupdate programını kullanarak yaparsanız daha sağlıklı çalışır..
    eyvallah hcakir usta.biraz balık tutmayı öğrenelim.gerçi bizim tuttuğumuz balık balinanın yanında küçük bir alabalık ya da hamsi gibi kalır da olsun hiç tutamamaktan daha iyidir...artık viewler redlightler polsat paketi kırılmış durumda...sunny ya da stream yazılımları için niye sadece tps auto ile uğraşılır ki...mesela polsat paketi çok rahatlıkla auto yapılabilir.***ler gerekli sadece..bizim şimdi absat için günlük yaptığımız autoyu tps ler au iken bunu 15-20 saniyede uydudan yapıyordu..demekki bir günlük ***ler uydudan cihaza 15-20 saniyede yüklenebiliyor...tpsler için yapılan bu yöntem kırılmış sistemlerin tamamı için yapılabilir aslında...internetten paylaşıma bile gerek kalmaz...irdeto2 leri de siz editleseniz.buna gücümüz yetmiyor bizim.
    Konu firelove tarafından (24-04-2008 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı firelove Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eyvallah hcakir usta.biraz balık tutmayı öğrenelim.irdeto2 leri de siz editleseniz.buna gücümüz yetmiyor bizim.
    irdeto2 leri istiyorsunuz ama dikkat edin o irdeto2 au olan cihazlar 4 mb bizimkiler ise 2.

Bu hususa dikkat çekmek istedim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    irdeto2 leri istiyorsunuz ama dikkat edin o irdeto2 au olan cihazlar 4 mb bizimkiler ise 2.

Bu hususa dikkat çekmek istedim..
    demekki flash yetmezliğinden au olamıyor.tps lere nasıl yetiyor 2 mb.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

demekki flash yetmezliğinden au olamıyor.tps lere nasıl yetiyor 2 mb.
    Farkındaysanız sadece tps au, polsat digi pw au için uğraşıyorum ama bunlardan sanırım bi tanesini ekleyebiliriz oda polsat olacak,irdeto2 ler imkansız gibi bişey,polsat için hergün uğraşıyorum bilesiniz,Tps au fazla hafıza gerektirmiyor..

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri