Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Yumatu IQ Güncel Orjinal Ve Clone yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

orjinal lodurla yüklücen mikronun loduru görmiyor
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yukardaki lodur yükler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mesajda 1.94 yazar micro olmayabilir teknisyen arkadaşımız bizi mutlaka aydınlatacaktır
    arkadaşlar frexler için fixli yazılım idi maalesef şifreler değiştiğinden şu an itibari ile izlenememekte, yeni yazlımlar çıktığında forumumuzda paylaşılacaktır.

arkadaşlar yazılım IQ orjinal yazılımı ayrıca kanal listesi değişmesin diye yüklerken aşağıdaki programı tavsiye ederim

Yazılım ve *** yükleme loaderi

Optıcum toolbox mini upgade ile yükleyiniz.

1-verilen dosyayı masa üstüne kaydedip zipten çıkarınız
    2-optıcum toolbox mini upgade ı çalıstırın
    4-fıle kısmına daha once masa üstüne kayıt edip zipden çıkardığımız yazılım dosyasını secın
    5-next'i seçıp yumatu ıq yu fişe takıp yuklemenın bitmesinı bekleyın. (cihazınız kapalı konumda olacak)

iyi seyirler
    Konu TEKNİSYEN101 tarafından (01-05-2008 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bendeki cihazda mikron yüklo bu verdigin indirdim ama kanallistesini almıyor yardım edermisin yükler sen listem gidecek nasıl güklücem orlinal yazılımı mikro cihazım daki listeyle
    ?????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şalğam Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım bendeki cihazda mikron yüklo bu verdigin indirdim ama kanallistesini almıyor yardım edermisin yükler sen listem gidecek nasıl güklücem orlinal yazılımı mikro cihazım daki listeyle
    ?????????
    Ayni sorun bendede oldu,maalesef kanal listesi yüklenemiyor,ancak komple yeniden kanal taratacaksin,kendisi bulacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben ıq kanal listesi sorununu şu yolla çözdüm micro menü yükledikten sonra kullandığım uyduları tarattım kanalları kendi istğime göre sıraladım sonra micro kanal editörü ile pc ye attım yani kanal listesi yedeği oluşturdum aynı işlemi truman yazılımı yükleyerek
    yaptım ve orjinal kanal editörü ile listeyi pc ye attım hangi yazılım yeni çıkarsa onu yükleyip ardından listeyi yüklüyorum bilgisayarı olan arkadaşlara tavsiye ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart arkadaşım mikro

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben ıq kanal listesi sorununu şu yolla çözdüm micro menü yükledikten sonra kullandığım uyduları tarattım kanalları kendi istğime göre sıraladım sonra micro kanal editörü ile pc ye attım yani kanal listesi yedeği oluşturdum aynı işlemi truman yazılımı yükleyerek
    yaptım ve orjinal kanal editörü ile listeyi pc ye attım hangi yazılım yeni çıkarsa onu yükleyip ardından listeyi yüklüyorum bilgisayarı olan arkadaşlara tavsiye ederim
    mikro kanal editörü nerde var bilgi verir misin???

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende var ama buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende var ama buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum
    upload sitelerinden upload edip yayınlayabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teknisyen arkadaşım bu konuda daha detaylı bilgi verirmisin mümkünse resimli anlatım ayrıca upload siteleri hangiler yardımcı olursanız memnun olurum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teknisyen arkadaşım bu konuda daha detaylı bilgi verirmisin mümkünse resimli anlatım ayrıca upload siteleri hangiler yardımcı olursanız memnun olurum
    ilk önce upload edilecek dosya zip lenir (sıkıştırılır)

aşağıdaki linke tıkla

1- gözat kısmına tıkla
    2- zipli dosyayı açılan pencerede işaretle
    3- sonra yükle butonuna bas
    4- dosyanın yüklenmesini bekle
    5- dosya yüklenince download adresi yazan yerdeki linki alıp bizim foruma kopyala

hepsi bukadar kolay gelsin

Sayfa 4/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri