Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
107 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Yumatu IQ Güncel Orjinal Ve Clone yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

orjinal lodurla yüklücen mikronun loduru görmiyor
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yukardaki lodur yükler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 31

Alýntý nasre Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mesajda 1.94 yazar micro olmayabilir teknisyen arkadaþýmýz bizi mutlaka aydýnlatacaktýr
    arkadaþlar frexler için fixli yazýlým idi maalesef þifreler deðiþtiðinden þu an itibari ile izlenememekte, yeni yazlýmlar çýktýðýnda forumumuzda paylaþýlacaktýr.

arkadaþlar yazýlým IQ orjinal yazýlýmý ayrýca kanal listesi deðiþmesin diye yüklerken aþaðýdaki programý tavsiye ederim

Yazýlým ve *** yükleme loaderi

Optýcum toolbox mini upgade ile yükleyiniz.

1-verilen dosyayý masa üstüne kaydedip zipten çýkarýnýz
    2-optýcum toolbox mini upgade ý çalýstýrýn
    4-fýle kýsmýna daha once masa üstüne kayýt edip zipden çýkardýðýmýz yazýlým dosyasýný secýn
    5-next'i seçýp yumatu ýq yu fiþe takýp yuklemenýn bitmesiný bekleyýn. (cihazýnýz kapalý konumda olacak)

iyi seyirler
    Konu TEKNÝSYEN101 tarafýndan (01-05-2008 Saat 01:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým bendeki cihazda mikron yüklo bu verdigin indirdim ama kanallistesini almýyor yardým edermisin yükler sen listem gidecek nasýl güklücem orlinal yazýlýmý mikro cihazým daki listeyle
    ?????????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þalðam Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým bendeki cihazda mikron yüklo bu verdigin indirdim ama kanallistesini almýyor yardým edermisin yükler sen listem gidecek nasýl güklücem orlinal yazýlýmý mikro cihazým daki listeyle
    ?????????
    Ayni sorun bendede oldu,maalesef kanal listesi yüklenemiyor,ancak komple yeniden kanal taratacaksin,kendisi bulacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben ýq kanal listesi sorununu þu yolla çözdüm micro menü yükledikten sonra kullandýðým uydularý tarattým kanallarý kendi istðime göre sýraladým sonra micro kanal editörü ile pc ye attým yani kanal listesi yedeði oluþturdum ayný iþlemi truman yazýlýmý yükleyerek
    yaptým ve orjinal kanal editörü ile listeyi pc ye attým hangi yazýlým yeni çýkarsa onu yükleyip ardýndan listeyi yüklüyorum bilgisayarý olan arkadaþlara tavsiye ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart arkadaþým mikro

Alýntý nasre Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar ben ýq kanal listesi sorununu þu yolla çözdüm micro menü yükledikten sonra kullandýðým uydularý tarattým kanallarý kendi istðime göre sýraladým sonra micro kanal editörü ile pc ye attým yani kanal listesi yedeði oluþturdum ayný iþlemi truman yazýlýmý yükleyerek
    yaptým ve orjinal kanal editörü ile listeyi pc ye attým hangi yazýlým yeni çýkarsa onu yükleyip ardýndan listeyi yüklüyorum bilgisayarý olan arkadaþlara tavsiye ederim
    mikro kanal editörü nerde var bilgi verir misin???

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende var ama buraya nasýl yükleyeceðimi bilmiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende var ama buraya nasýl yükleyeceðimi bilmiyorum
    upload sitelerinden upload edip yayýnlayabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teknisyen arkadaþým bu konuda daha detaylý bilgi verirmisin mümkünse resimli anlatým ayrýca upload siteleri hangiler yardýmcý olursanýz memnun olurum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teknisyen arkadaþým bu konuda daha detaylý bilgi verirmisin mümkünse resimli anlatým ayrýca upload siteleri hangiler yardýmcý olursanýz memnun olurum
    ilk önce upload edilecek dosya zip lenir (sýkýþtýrýlýr)

aþaðýdaki linke týkla

1- gözat kýsmýna týkla
    2- zipli dosyayý açýlan pencerede iþaretle
    3- sonra yükle butonuna bas
    4- dosyanýn yüklenmesini bekle
    5- dosya yüklenince download adresi yazan yerdeki linki alýp bizim foruma kopyala

hepsi bukadar kolay gelsin

Sayfa 4/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri