Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tps Multivison

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Tps Multivison

SeLam ArkadaşLar Yardımcı OLursanız Sevinirim..Cihazım Kyoto 9900 Dcı-Plus . Tps ***Lerini Girdim Ve MuLtivison KanaLLarından Birini Açıyorum Bir Kaç Sanye Şifre ÇözüLüyor Ama Daha Sonra Tekrar Şifreye Giriyor.Nedeni Nedir Acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım o cihazın multileri açan yazılımı yok hiç boşuna uğraşma açtıramazsın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kucer06 SeLam Abi Ben Bu ***LerLe Bir Haftadan FazLa MuLtiLeri İzLiyodum.Ama Bu Son Bir Kaç Gündür Bu SorunLa KarşıLaştım. İLgiLendiğin İçin Çok SağoL Abi..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geçen hafta multileri kod'larla izlemiyordun.Zaten şifresiz yayındaydılar.Yani bütün cihazlarda açıktılar.Şimdi yeniden şifreye girdiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam Abi Çok TeşekkürLer..Peki Abi MuLtiLeri YazıLım Atarak AçabiLen Bir Cihaz Varmı Acba? Cihazı Değiştiriyim Bari..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım ben Next 2000 Cx veya Cıs super plus USB'li almanı tavsiye ederim.Şimdilik açmadığı kanal yok.Yazılım desteği mevcut.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım ben Next 2000 Cx veya Cıs super plus USB'li almanı tavsiye ederim.Şimdilik açmadığı kanal yok.Yazılım desteği mevcut.
    yardım lütfen
    Next 2000 Cıs super plus USB'li var ve herşeyi acıyordu ama şimdi nedense acmıyor oto günleştirme yap dedigimde başarısız diyor ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım cihazında son yazılım varsa ve dün seyrediyoduysan ve şimdi seyredemiyorsan cihazın emusunu kapamış olabilirsin.Cihazın menüsünden USB kontrol sayfasına gel kırmızı tuşa bas şifre olarak 1-2-3-4 gir emuyu aç ve save yazan yere gel o***e bas ve exit'le çık emu açılr böylelikle.Yazılımın yeniyse kanalların açılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kucer06 Abi Dün Akşam Sana Cevap Yazarken ELektirk KesiLdi Kusura Bakma. Abi Senin SöyLediğin İki ModeLi Araştırdım.2000 Cx -Cıs Den Daha Ucuz ! Sence Cıs ModeLini ALırsam Bana Extradan Ne Gibi Avantaj SağLar Ve Sen Hangisini Önerirsin? İLgi Ve ALakandan DoLayı Sana Çok Teşekkür Ederim..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12

Kyoto 9900-Dcı PLus.MuLtivison KanaLLarı Dün Akşamdan Beri Açık.Demin Baktım HaLen Açık..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri